Fascinace: Grand Opulence = grandiózní pochutnání

0
1181

Pořídit si luxusní auto, nádhernou vilu či nejmodernější jachtu, by napadlo asi většinu, což ale dopřát si skutečně nejluxusnější požitek v podobě lahodného zmrzlého krému? To je nápad! Řeč je o nejdražší zmrzlině na světě! Nemusíte být milovníkem sladkého, a i přesto vás tahle fascinující pochutina dostane do kulinářského nebe.  Zasáhne vaše chuťové buňky takovým způsobem, že se tento zážitek zapíše a hluboko vryje do vaší paměti.

A o čem, že je konkrétně řeč? Představujeme labužnický skvost – zmrzlinový pohár „Grand Opulence“. Už samotné jeho jméno napovídá, že budete mít co dočinění s opravdovým velikánem. 

5 provoněných kopečků tahitské vanilkové zmrzliny doplněné o exkluzivní madagaskarskou vanilkovou esenci vaše chuťové pohárky přenese do stavu blaženosti, a to jsme teprve na začátku! Oku bude bezesporu lahodit jedlý 23karátový zlatý plátek, kterým jsou kopečky zdobeny. A co by to bylo za pohár bez čokolády? A když exkluzivní suroviny, pak jedině nejcennější čokoláda na celém světě, Amedei Porceleana, jejichž skvostné kapky přilnou na oblé kopečky zmrzliny. Kousky vzácné čokolády Chuao, která pochází z kakaových bobů sklízených  na Karibském pobřeží, tuto čokoládovou symfonii završuje.

Mistrovské dílo dotváří exotické kandované ovoce z Paříže, zlacené pralinky a rozkošné marcipánové třešně, vyrobené s co největší přesností. Na samotném vrcholku zmrzlinové kreace je malá skleněná mystička se zlatým kaviárem!

Původně byl nejdražší pohár na světě vytvořen jako reklamní kousek na oslavu 50. výročí restaurace Serendipity 3, jejíž sídlo najdete na Manhattanu. Ale zmínka o něm se milionářskými vodami roznesla velmi rychle, a tak se stal světovou senzací. Pokud chcete potěšit sebe či své drahé, nezapomeňte na to, že objednat „Grand Opulence“ musíte několik dní dopředu. A když se k vám tato absolutní senzace dostane, stačí už jen popřát dobrou chuť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here