Marina Bay Sands: Exkluzivní resort pro ty nejnáročnější

0
1694

Nádherný komplex Marina Bay Sands má svého geniálního tvůrce, kterého k vytvoření neobvyklého monumentu inspirovaly hrací karty. Původem izraelský architekt Moshe Safdie, momentálně působící v Massachusetts, navrhl tři 55 pater vysoké věže spojené terasou ve tvaru lodě, dlouhé 340 metrů. 

Kromě samotného pohledu na luxusní resort vás rozhodně nadchnou a uchvátí kupříkladu 150 metrů dlouhý bazén na terase, který je speciálně konstruován tak, abyste měli pocit, že se voda vylévá ven z budovy. Jak originální myšlenka, co myslíte?

Všichni nadšení milovníci umění nebo vědy rozhodně ocení muzeum na „palubě“ –  ArtScience Museum. Na ploše 4 600 metrů čtverečních s tvarem rozkvetlého lotosového květu najdete místo stvořené pro vítání hostů z celého světa. Nudné expozice tu však nečekejte. Pouze velké mezinárodní putovní výstavy těch nejznámějších sbírek světa zde najdou své místo. A mimochodem, toto muzeum je jedním z největších muzeí v jihovýchodní Asii.

Dalším exkluzivním zážitkem se vám stane posezení na střeše v jedné z luxusních restaurací. A protože Marina Bay Sands není žádný hotelový trpaslík, tak na výběr máte opravdu mnoho světových kuchyní. A po výborné večeři se nabízí ke zpestření denního programu další kulturní zážitek. Vyberte si z pestrého programu dvou divadel, kde jsou ti nejunikátnější a nejtalentovanější herci z širokého okolí připraveni vám ukázat to nejlepší z repertoáru.

Pokud však přece jenom máte raději trochu napětí a vzrušení, tak navštivte místní kasino s více jak 1600 hracími stroji. Tady najdete ty nejrůznější hry, které nikde jinde snad ani nejsou. Zajímavostí je i fakt, že domácí obyvatelé při vstupu do kasina musí zaplatit daň 100 dolarů. Vláda se tímto krokem snaží předejít propadnutí singapurských občanů gamblerství.

Představili jsme vám střípky toho nejdražšího resortu na světě a jeho luxusní možnosti a atraktivity určené hostům. Pouhým článkem však uchvacující a kouzelnou atmosféru tohoto místa zprostředkovat nedovedeme, to je totiž jen a jen na vás. Proto neotálejte, zabalte si kufry a vydejte se vstříc novým přepychovým zážitkům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here