Fascinace: 10 nejdražších luxusních hotelů světa

0
2306

Ráj na Zemi se podle cestovatelů a milovníků zážitků rozprostírá na více světových místech, zakoušet rajské zážitky však mohou zpravidla jen ti úspěšní. Žebříček 10 nejdražších hotelů dokáže, že se tato místa zdají být blíže nebi než zemi, a dokáže jistě i vás řádně namotivovat a donutí vás hbitě upustit uzdu svým divokým fantaziím. 

North-Island-Seychely-outdoor-dining

Většina lidí kolem nás si namlouvá, že nemusí mít všechno. Ovšem tajně v podvědomí velmi dobře vědí, že pouze lžou sami sobě. Toužíme zakoušet svět v celé své kráse. Průzkum a seznam těch 10 top hotelů sestavil server Hotels.com.

Vítězem North Island Lodge

Absolutně nejdražším hotelem světa je North Island Lodge, jenž se nachází na Seychelských ostrovech. Hotel získal nespočet různých prestižních ocenění. Rozhodně není určen pro samotáře, nýbrž pro páry – pro svatební cestu nebo nevšední dovolenou je hotel přímo stvořen.

North-Island-Seychely-spa

Samotný ostrov, kde se North Island Lodge nalézá, se nachází 30 km od pobřeží hlavního ostrova Mahé, a dotyčné sem tak musí dopravit soukromá helikoptéra. To je však začátek. Jedná se o soukromý ráj, mnohými je místo považováno za bájnou Noemovu archu, která nabídne překrásné přírodní bohatství. Turisté mohou obdivovat floru a faunu, kterou nikde jinde na světě nenajdou.

V severním cípu ostrova se nachází celkem 11 vil. Nenarazíte zde v nich přestřelené výmysly moderní technologie ani na luxus v podobě zlatých klik – luxus je zde v čiré přírodní podobě. Musí se zde dodržovat velmi přísný program ochrany, čímž je zabráněno, aby byla místní příroda narušována lidským faktorem. Jedna noc zde vyjde na 5843 dolarů čili 110 000 Kč.

North-Island-Seychely-room

Návštěvník si může užívat sněhově bílých pláží a průzračně azurové vody, veškerý nábytek v interiéru vily je zde především z kamene nebo ze dřeva. Tento komplex právem vévodí celému seznamu.

>>  Zasoutěžte si s námi v soutěži o luxusní ceny v hodnotě 20 000 Kč

Níže je již slibovaný seznam nejdražších hotelů na světě. Celému seznamu dominují ubytovací střediska v Africe, vzdálené destinace na ostrovech v Oceánii, následně hotely v Itálii, Francii a Kanadě.

10 nejdražších hotelů světa

  1. North Island Lodge, Seychely – 5843 dolarů za noc
  2. Laucala Resort, Fiji – 5040 dolarů za noc
  3. Khwai River Lodge, Botswana – 4060 dolarů za noc
  4. Savute Elephant Camp, Botswana – 4020 dolarů za noc
  5. Eagle Island Camp & Spa, Botswana – 3970 dolarů za noc
  6. Singita Grumeti Reserves, Tanzánie – 3570 dolarů za noc
  7. King Pacific Lodge, Kanada – 3249 dolarů za noc
  8. Mnemba Island Lodge, Tanzánie – 3100 dolarů za noc
  9. Hotel Cala di Volpe, Italy – 2939 dolarů za noc
  10. Queen Charlotte Lodge, Kanada – 2800 dolarů za noc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here