Vesmírné pozemky jsou na prodej a pro každého

5
4695

Pozemky ve Vesmíru

“Dobrý den, co to bude?” “No my jsme se tady s manželkou dohodli, že bychom rádi nějaký ten pozemek.” “Samozřejmě, a kde sa vám to zamlouvá více, na Marsu nebo na Měsíci?” “No asi ten Měsíc, my jsem přeci jenom s manželem ještě trochu konzervativnější.” “Chápu,” usměje se muž za pultem a už už hledá potřebné materiály…

Že jsme se v redakci zbláznili nebo spadli z Měsíce? Vážně ne. Na možnost koupit si vlastní ostrov, už jste si s námi zvykli a nyní pod heslem: „dnes už je možné úplně všechno“ se pojďme podívat, jak je to s nakupováním ve vesmíru. Vždyť na každém šprochu, pravdy trochu!

Pokud se vám přejedla nuda na Zemi, pokud hledáte něco originálního a pokud chcete třeba potěšit svého milovaného nebo sebe, tak jste tu správně. Je to skutečně pravda, můžete si koupit pozemky ve Vesmíru a to nejlépe na našem Měsíci. Pochopitelně na jeho osvětlené straně, nekupujete přece zajíce ve vesmírném pytli.

Pánové, využijte možnost dát své milované konečně to “modré z nebe”, které ji stále dokola slibujete. Přeci jen na blížícího se Valentýna si kousek nebe zaslouží. Na vyřízení koupě stačí maximálně tři týdny a to je do 14. února akorát! S koupí pozemku na vesmírných tělesech se můžete obrátit na českou pobočku americké Lunární ambasády. Tam se totiž dozvíte, že dnes je možné i koupě pozemků ve Vesmíru.

Neuvěřitelně levné

Vybrat planetu bude ta nejtěžší volba. Měsíc, Mars nebo Venuše? Můžete si koupit pozemek kde chcete, třeba na všech třech planetách najednou. Jistě vás zajímá otázka financí, které je třeba do koupě investovat. Věřte, že budete příjemně překvapeni, stejně jako jsem byla já. Sice je toto článek s astronomickou tematikou, ale částky za nabízené pozemky astronomické určitě nejsou. Prodejci vám navíc usnadní rozhodování, pokud byste vybírali planetu podle jejího ohodnocení. Pro všechny planety je totiž stejná cena : 777 Kč za pozemek o rozloze zhruba fotbalového hřiště. Ke koupi dostanete samozřejmě certifikát, aby všichni věděli, že pozemek opravdu vlastníte. Pokud si připlatíte a utratíte za svůj kousek nebe 1390 Kč dostanete také certifikát, ale v reprezentativnější podobě, orámovaný a zasklený. Můžete si s ním tedy ozdobit stěnu vlastní kanceláře nebo obývacího pokoje. Na stránkách lunární ambasády si svoji novou parcelu sjednáte, tím vlastně i objednáte a pak už stačí než čekat. Ambasáda patří k těm týmům, které zařídí všechno za vás. Pozemek vám vyjednají, zajistí a pak vám přijde zmíněný certifikát. A jak dlouho budete doma netrpělivě čekat, až vám přijde vyrozumění a bude doručena listina o tom, že jste se právě stali majiteli kousku Vesmíru? Tři týdny maximálně. To je velice dobrá doba. A pokud byste přeci jen měli více na spěch s vesmírnými nákupy, můžete si zaskočit na pražskou centrálu Lunární ambasády České republiky osobně. Pak bude papírování ještě rychlejší. Kancelář najdete v Praze na Vinohradech.

Nakupují češi, státníci i celebrity

Zájem o vesmírné akry je nebývalý, v naší zemi je největší ze všech zemí postkomunistického bloku. Nejvíc se lidé zajímají pochopitelně o nejbližší Měsíc, zhruba pět set lidí již v této lokalitě „nakoupilo“. Kolem stovky tak učinilo na Marsu, několik i na Venuši. Největší obliba patří tradičně Spojeným Státům, kde se pozemky prodávají již sedmadvacátým rokem a nakupují všichni, slavných nevyjímaje. Kousek vesmíru tak vlastní několik bývalých amerických prezidentů, herci Meg Ryan, Nicole Kidman, Tom Hanks. Majitelem půdy ve Vesmíru se stal dokonce i papež Benedikt XVI. A zájem projevil i náš Karel Gott. V Nevadě tak skutečně přišli na skvělý job.

A na co vám bude takový vesmírný pozemek?

To je všechno pěkné, možná až moc pěkné, říkáte si, ale přesto se vám neustále na jazyk line otázka: K čemu vám vesmírný pozemek bude? Zaměstnanci ambasády na tuto otázku znají odpověď. Mají tři dobré důvody, proč vám své pozemky nabídnout. Pokud jste podnikatelem, restauratérem, majitelem klubu a podobně, udělá certifikát na stěně vašeho podniku dojem na všechny příchozí. Druhý argument myslí na vaši drahou polovičku, které jste jistě již mnohokráte slibovali modré z nebe a tohle je tak trochu ono. No a konečně do třetice jen těžko vymyslíte originálnější dárek, než je pozemek na Měsíci, Marsu, Venuši. S tím můžeme jen souhlasit. Pokud vám stačí, aby atributům darované věci vévodilo slovo originální, asi budete jinde hledat opravdu jen těžko.

A když darujete kousek planetky sami sobě? Všechny své známé můžete od doručení certifikátu tahat po venku a nutit je dívat se vzhůru ke hvězdám. Stejně tak se pozemek může stát pohlazením po Vaši duši, jistě by bylo příjemné procházet se venku po setmění, pozorovat Měsíc a hádat, který kousek je asi ten Váš.

No a až se sci-fi filmy stanou skutečností a lidé kolem vás se budou chtít stěhovat na Měsíc a budou se prát o poslední volná místa na této planetě, vy můžete stát opodál s lišáckým úsměvem!

Informace a objednávky můžete směrovat na stránky Lunární Ambasády České republiky.

5 KOMENTÁŘE

 1. Ano, souhlasím s vámi, že je to velice divné, ale kupodivu je to zákoné. Rozhodně je to zajímavý dárek k valentýnu 🙂 na strankach Lunarní Ambasády se dozvíte jak je to možné, kdo měsíc vlastní a jak toho dosáhl.

 2. Oficiální sdělení Galaktické vlády a Lunární Ambasády.
  Vážení spoluobčané! Vážení majitelé pozemků na Měsíci a jiných planetách sluneční soustavy! V tomto roce došlo k mnoha pozitivním změnám v oblasti průzkumu Měsíce, jiných planet a vesmíru vůbec. V poslední době se objevují články o tom, že ten a ten stát poslal nebo plánuje poslat kosmickou loď na Měsíc. Dále plánují budovat na Měsíčním povrchu budovy pro bydlení a dobývat nejdražší prvek – Helium 3.

  Pan Hope, hlava Galaktické vlády a LunárníAmbasády oficiálně sděluje..

  že Lunární Ambasáda a Galaktická vládauž začala informovat vlády všech států o tom, že svoje práce na Měsíci a jiných planetách si můžou dovolit jen s jejich povolením a dle domluvených podmínek Lunární Ambasády a Galaktické vlády. Ve všech jiných případech budou jakákoliv zařízení poslaná na Měsíc s komerčním účelem budou vyřazeny z provozu. První otázka, která se objevila – „Doopravdy to uděláte? Máte na to možnosti?”

  Odpověď: „Ano, máme tyto možnosti a v případě nedodržování smlouvy o vlastnictví ustanovenou Galaktickou vládou uděláme vše potřebné,”

  říká pan Hope.

  Plány Galaktické vlády a Lunární Ambasády.

  New Hope City – první město na Měsíci. V březnu 2009 se plánuje umístění několika speciálních počítačových server Galaktické vlády a Lunární Ambasády na Měsíc. Dále se na Měsíc vydají lidé a začne se se stavbou průmyslových prostor pro dobývání Helia 3. Připomínáme každému majiteli pozemků na Měsíci, že hodnota Helia 3, kterého se nachází na 1 akru Měsíčního povrchu přibližně 20 uncí, je 2.500.000.00 amerických dolarů.

  Věříme, že v roce 2010 začneme se stavbou prvního Měsíčního města pro 5 milionů lidí a různých živočichů. Rozumíme tomu, že každý z Vás chce postavit svůj Měsíční dům. V případě, že budete chtít svůj pozemek jenom navštívit a zkontrolovat dobývání Helia 3, můžete využít jeden ze šesti Měsíčních hotelů, které budou připraveny pro návštěvníky Měsíce.

  První budova prvního Měsíčního města New Hope City bude mít tvar pyramidy o základně 3 km a bude 5 – 8 km vysoká. O dalším pokroku v expanzi na Měsíc se dozvíte z našich dalších newsletterů.

 3. Jaktoze je možné že můžete prodávat pozemky na Marsu a nebo na Venuši nejsou to vaše pozemky nikomu to nepatří stejně jako lidi vy si můžete koupit cloveka třebas mě ? Lidi prověřte se tohle je jeden velký propadák ! Děkuji za pochopeni

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here