Exkluzivní vila v Dubaji hledá pána domu!

0
1273
Strhuje na sebe pozornost světa, šílené developerské projekty se předhánějí ve své unikátnosti, vizionáři v nápadech a realizátoři ve kvalitě. Nikde jinde na světě se nešponuje zájem o členství v této nové společnosti jako právě tady v Dubaji. Jsou zde nejprestižnější firmy světa, představují zde své nové výrobky, prezentují nová sídla, celebrity a osobnosti se sem sjíždějí za zábavou i za prací, koncentrace kapitálu, vlivu, snů a odhodlání překonávat nepřekonané zde doslova tryská ze zdánlivě bezedné lahve. Šejk Mo‘ vypustil z takové lahve džina a ten plní nekonečné množství přání, jestli se vám zdá, že přeháníme, pravděpodobně jste nečetli naše články dubajských šílenství. Pokud však už víte, která bije, pak vás asi bude zajímat jedna z nejluxusnějších privátních vil této novodobé světové metropole – v současnosti hledající svého nového majitele.
Z oblasti Emirates Hills ukusuje pozemek nemovitosti více než 3 700 metrů čtverečních, tato vilová čtvrť nabízí unikátní výhled přímo na pulzující město z pohodlí lehátka u bazénu nebo prvotřídního balkonu. V antickém slohu pojatá budova nabízí vnitřní plochu 2 300 metrů čtverečních a uvnitř nabízí vše, na co si jen dokážete okamžitě vzpomenout. Sedmero rozlehlých ložnic? Ano. Osmero v podstatě lázeňských koupelen? Ano. Obří přijímací sál? Ano. Ohromnou jídelnu? Ano. Privátní kino? Ano. Má smysl v tomto vyjmenovávání pokračovat? Také by nám mohla lákavá nabídka uplynout, zatímco bychom se zabývali detaily o počtu pokojů nebo jejich vybavení.
Jako celek se jedná o dokonale promyšlenou, architektonicky skvěle připravenou stavbu pro všechny možné účely a příležitosti. Posilovnu, masážní salonek, několikero kuchyní včetně jedné plně profesionální, jacuzzi, parní lázně, saunu, místnosti pro personál, obří podzemní garáže, to všechno přeskočme, abychom se dostali také k některým detailům. Místnosti jsou vykládány nejlepšími mramory světa, na nábytek jsou použity nejkrásnější masivy dřeva, jaké na světě seženete, a celý anticky působící komplex ovládá inteligentní systém chytrého domu. Zda je to světoznámý Crestron nebo jiné zjistíte při osobní prohlídce.
Tempo rozvoje Dubaje je stejně strmé jako křivka poptávky po tamních nemovitostech, pozemky na proslaveném umělém ostrově The World zmizely během pár chvil pod rukama developerů, celebrit, osobností světa a dalších, kteří byli ochotni za možnost stát se součástí nové Dubaje převést ze svých kont neuvěřitelné sumy. Na nejznámějších ostrovech v okolí metropole již asi budete shánět pozemky těžko, ale příležitostí jak si z Dubaje udělat letovisko pro zábavu, byznys i relaxaci se nabízí stále mnoho a vypadá to, že se rozvoj jen tak nezastaví. Můžete namítat, že míst na této planetě například prodchnutých dlouhou historií nebo prověřených nejrůznějšími celebritami je ohromné množství, ale Dubaj je novou tepnou pumpující do světa nový elán.
Staňte se součástí a buďte u toho, kdy se nová metropole rozzáří naplno. Přejeme vám šťastnou ruku k výběru! A dovolíme si osobní tip k zajištění zaručené a pohodlné přepravy do nového letoviska – majestátný Embraer Legacy 600, anebo nejrychlejší soukromý letoun světa Cessna Citation X.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here