Dr. Hew Len: Záhadná metoda Ho´oponopono

1
5177

Ihaleakala Hew Len se seznámil s pozoruhodnou léčebnou technikou z Havaje již v osmdesátých letech. Zezačátku jí ani nevěnoval mnoho pozornosti, dlouho se bránil jejímu pochopení a odmítal se metodou jakkoliv rozsáhleji zabývat. Nakonec ale přebral zodpovědnost a tím začala jeho dlouhá a podivuhodná cesta přímo do jádra lidských duší…

Dnes Hew Len i jeho společník Joe Vitale jezdí přednášet a léčí lidi po celém světě. V září se doktor Len objevil i v České republice. Učí lidi zažívat nulový stav a tím zcela vymazávat jejich veškeré negativní vzpomínky a blokády. Ať se dvojice objeví kdekoli, vyvolá fascinaci. V čem tedy celá metoda spočívá? Seznamte se se třemi základními pilíři:

1. Jste stoprocentně zodpovědní za vše, co prožíváte. Toto je hlavní teze celé techniky. To, co se vám v životě stane, není vaše vina, ale vaše zodpovědnost. Patří sem i to, co říkají, dělají nebo si myslí druzí a objeví se to ve vašem životě. Když přijmete veškerou zodpovědnost za vše, co se objeví ve vašem životě, pak se vás týkají všechny problémy druhých lidí, kteří vás vyhledají. A cokoli potkáte, to můžete uzdravit.

2. Máte moc vyléčit cokoliv, co vám vstoupí do cesty. Vše výše jmenované může být léčeno, ať se to k vám dostalo jakýmkoliv způsobem. Když to dokážete cítit, dokážete to i vyléčit.

3. Slovíčka Miluji tě jsou vaší vstupenkou do nulového stavu. Lístkem, který vás opravňuje ke vstupu do stavu neuvěřitelného klidu a míru a jenž vás od léčení přivádí ke zhmotnění, je stručná věta: Miluji tě. Očišťujete tak vše v sobě a můžete zažívat zázrak přítomného okamžiku – svět bez hranic. Podstatou je milovat vše.

Zjednodušeně řečeno, doktor Hew Len léčí své pacienty jednoduchou formulkou: slovy Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti. Ano, čtete dobře. Prostě jen vymazával programy v nevědomí, přijímal všechny pacienty i okolnosti do svého srdce a miloval je. O životě Hew Lena by se daly sepsat romány. Jednoho takového románu se s vervou ujal právě Joe Vitale a pojal techniku Ho´oponopono jako techniku tisíciletí, která dokáže nejen uzdravovat blokády lidské psychiky, ale i záležitosti, jako je nedostatek peněz či nadváha.

Dnes se tedy stává z havajské techniky fenomén, z doktora Lena celebrita. A podle odkazů a různých diskuzí se dá domnívat, že jeho metoda vážně funguje. Stačí jen přijmout zodpovědnost a vymazávat, vymazávat, vymazávat. Milovat a čistit, jak říká Hew Len. A ač se sám drží v soukromí, o němž nemluví, něco se o něm můžeme dozvědět prostřednictvím jeho slov:

„V nulovém stavu, ve světě bez hranic, jsme nejblíže stavu čisté lásky. Ta tam je. Ale my s ní nejsme. Proto tím, že opakujeme Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti, čistíme programy v sobě, které nám brání být v čistém stavu – v lásce.“

Můžeme se tak těšit na pozitivní obrodu světa a nalezení vnitřního klidu a lásky, nebo jde jen o dobře vymyšlenou obchodní strategii? Jediná cesta vedoucí k zodpovězení této otázky je – zkusit to sám na sobě!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here