Millionaire Fair: Nejluxusnější veletrh světa

0
1614

Nakupování jako v pohádce. Jak poetický obrat, že? Teď ale se vší nadsázkou pryč a představme si veletrh Milionaire Fair. Milionáři i lidé s vyššími odznaky v oblasti shromažďování peněz se sem vypravují za účelem obhlédnout a nakoupit mírně řečeno nadstandardní zboží určené pro nejbohatší vrstvu společnosti. Veletrh má dlouholetou tradici, kterou hrdě tvořila místa, kde se Milionaire Fair již v minulosti konala. Město filmových slavností Cannes, kosmopolitní Amsterdam, futuristický Dubaj a smogem zakrytý Šanghaj. Tyto a další města se už léta snaží vytvořit dokonalou půdu pro konání téměř dvou desítek těchto veletrhů.

Nyní se píše rok 2009. Rok, na nějž mnoho milionářů nebude vzpomínat právě v dobrém, nicméně Millionaire Fair se i v tomto hospodářsky krušném období opět konal. Nebudeme zbytečně ponechávat mnoho prostoru pro otázky a odpovíme si na tu jednu důležitou ještě před momentem, než jí někdo stačí vyslovit. Letošní ročník se uskutečnil v jednom z nejkrásnějších ruských měst – v majestátné Moskvě.

A co je na takovémto veletrhu k vidění? Nahlédněte do kategorie Magazín luxusu a celá situace vám bude hned o trochu jasnější. Procházka po Millionaire Fair se bude v mnohém podobat procházce po některém tuzemském obchodním domě. Jen produkty se budou lišit. Nahlédněme do stánku realitní kanceláře Anson Estates, kde ovšem místo panelákového bytu s „papundeklovým“ jádrem najdeme luxusní příbytky v Dominikánské republice v hodnotě 3,5 až 8,4 milionu euro. Pokud zamíříme k jinému vystavovateli, objevíme zajímavé hodinky vyřezané z trupu legendární Aurory, křesla potažená medvědí kůží, vozy od nejproslulejších výrobců automobilů, jako jsou například Jaguar, Mercedes, Bugatti, Rolls Royce a další. Ale tím to samozřejmě nekončí. Na ploše téměř 10 000 metrů čtverečních  stojí stánky nabízející luxusní kuchyňské linky, diamanty osazené mobilní komunikátory, dech vyrážející šperky, nejušlechtilejší plnokrevníky naší planety a další snové výrobky ze světa velkých peněz.

Millionaire Fair je zjednodušeně řečeno místo, kde sny přecházejí v realitu.

A přesně v takovémto duchu se nesl i letošní Milionaire Fair 2009 v nádherné Moskvě, který se konal ve dnech 23.10 – 25.10.2009. Pokud někdo navštívil velkolepou Moskvu a zastavil se na tomto veletrhu, jistě uzná, že lidé si dokáží peníze užívat i přes stále se hlásící finanční krizi.

Navštivte i vy příští Milionaire Fair a nechte se pohltit úžasným světem luxusu a vyplněných snů. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here