Angelina Jolie: Nová kolekce šperků pro charitu

1
1727

Hrdinka akčních filmů a OSN velvyslankyně dobré vůle Angelina Jolie je známá svou vášní pro děti (je maminkou 3 vlastních dětí a stejného počku adoptovaných) a vždy dokázala najít cesty, jak pomoci těm, kteří to skutečně potřebují. V roce 2006 založila nadaci Education Partnership for Children of Conflict, která shání peníze na podporu vzdělání dětí, jež se staly obětí válek, přírodních katastrof či jiných konfliktních situací. A jelikož je jen pár dní před Vánoci, nemůžeme se nezmínit o tomto jedinečném charitativním projektu.

I letos totiž dokázala Angelina najít způsob, jak okouzlit movité klienty, potenciální sponzory i širokou veřejnost. Spojila se s generálním ředitelem dílny Asbrey a klenotníkem v jedné osobě Robertem ProCopem a navrhla novou kolekci luxusních šperků, jejichž celý výtěžek z prodeje poputuje právě do její nadace. Za více jak rok spolupráce vzniklo několik originálních a výjimečných kusů náramků, prstenů, náhrdelníků a dalších módních doplňků ze smaragdů, zelených berylů i růžového zlata.

Je zcela pochopitelné, že šperky nepůjdou do volného prodeje, neboť jejich hodnota je stanovena zájemcům individuálně. Jasné je, že nejde o nic levného, a tak se kolekce bude prodávat soukromě prostřednictvím sítě ProCop. Omlouváme se tedy za zklamání.

Angelina Jolie jako návrhářka šperků není zase tak nezkušená. Herečka, pro kterou už je filmový byznys zřejmě malý, již v loňském roce navrhla se svým partnerem Bradem Pittem šperky rovněž pod záštitou Asbrey. Šlo o kolekci „The Protector“ (Ochránce) a jako hlavní motiv sloužil had. Nosili byste prsteny s hlavou hada? Angelina ano, ta totiž tohle zvíře považuje za talisman, za ochránce svého majitele i jeho rodiny.

Letos se ovšem rozhodla pro čistou a jednoduchou eleganci, jež podtrhne krásu i outfit každé ženy. Alespoň tak zní oficiální prohlášení, celá kolekce totiž zatím nebyla odhalena. Jak ale známe Angelinu Jolie, je nám jasné, že půjde o něco zcela unikátního a že si šperky najdou nejen své majitele, ale především děti, kterým svým prodejem pomohou.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here