Aby sen nezůstal jen snem!

0
2708

Jak již určitě všichni víte, vše začíná v hlavě, kde rodí naše sny, vize budoucnosti. A v takovýchto snech máme každý své jedinečné představy, můžeme být čímkoliv jen chceme, bohatí, slavní nebo jen skutečně šťastní. Většina lidí takové sny o vlastní budoucnosti mívá, ale v mnoha případech jejich sen zůstane pouhým snem. Jak to tedy udělat, aby se právě váš sen stal skutečností?girl-162474_1280

Je důležité, abyste se odhodlali k činům a uskutečnili všechny možné kroky, které váš k vašemu snu dovedou. Váhavci obvykle zůstávají stranou v tomto závodě, kterému říkáme život. Pouze lidé s železnou vůlí a s přesvědčením, že je nic nemůže zadržet, si jsou jistí, že když budou vytrvalí a odhodlaní, musejí uspět. Sny se mění v cíle a cíle se mění v úspěchy u těch lidí, kteří o ně dostatečně usilují a tvrdě na nich pracují.

Když přeměníte své sny v cíle, přestávají být pouhými fantaziemi, ale stávají se konkrétními objekty, které můžeme umístit na mapu vedoucí k úspěchu. Musíte uchopit své sny  a odhodlat se udělat všechno pro to, aby se změnily v realitu.

“Nejkrásnější život je ten, který si vytvoříme sami.” N.C. Barneyová

Jestliže budete vytrvale formulovat to, čeho chcete v životě dosáhnout, pak ani velké věci nebudou nedosažitelné. Když si budete stále pokoušet definovat vlastní ideály a zhmotníte je do té nejživější a nejjasnější představy, stačí se ji ze všech sil snažit dosáhnout, pak je více než pravděpodobně, že se vám to v životě podaří.

A může jít o cokoli, o skvělou kariéru, milujícího partnera nebo pevné zdraví. Jedině, když vaše touha přeroste doslova v řešení, pak můžete mluvit o efektivitě. Jde o to, abyste svá přání podpořili silným odhodláním, protože jedině tak v sobě probudíte tvořivé síly. Z toto jasně vyplývá, že touha, kombinovaná s úsilím produkuje výsledky.

“Věřit znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jisti tím, co nevidíme.” R. W. Emerson

Nebojte se doslova “upsat” svým cílům a každý den na nich pracovali. Protože jen takové rozhodnutí je velmi silné a dovede vás k nim. Mám na mysli silný, vytrvalý a neústupný záměr, který odstraní z cesty překážky a zavede vás přímo k cíli, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat nebo jaké oběti bude třeba přinést.

Věřte, že všichni v sobě máme možnosti, o kterých nemáme ani tušení. Můžeme dokázat věci, o jakých se nám ani nesnilo. Jsme zrozeni k výhře, překonání překážek a spokojenému životu. Taková je pravda. Ale jestli svého potenciálu využijete nebo ne, záleží stejně jen a jen na vás. Je to vaše rozhodnutí, váš život. Ale není přece jen lepší prožít ho jako vítězové ve všech směrech?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here