Wrap 920: Relaxujte multimediálně a kdekoliv

2
1396

Co by jste ale říkali na technickou vymoženost, jenž by vám tyto okamžiky umožnila prožívat i v jiných místech než na pohodlné pohovce ve vašem obýváku? Představte si, jak za parného letního odpoledne pokládáte své tělo na lehátko u bazénu, nasazujete si brýle a přitom můžete sledovat své oblíbené pořady, prohlížet rodinné fotky nebo zhlédnout nějakou filmovou novinku. Jsou podle vás tyto fantazie podobné Verneovým představám o budoucnosti?

Tam, kde se nachází poslední písmenko Verneových knih, začínají návody na produkty od společnosti Vuzix. Nyní se toto tvrzení může jevit jako úvod další sci-fy knihy, ale vzápětí pochopíte, proč je použito právě toto tvrzení.

Společnost Vuzix již nějaký ten rok působí na trhu jako distributor techniky pro 3D vizualizace. Tato technika se jevila především jako pomůcka pro hraní her. Při hrách je potom možné být součástí hry – můžete řídit svou formuli 1 a rozhlížet se po kokpitu Michaela Schumachera, můžete se stát i pilotem, který má v moci sledovat svou kabinu a létat s letadlem. Použití techniky z minulé éry Vuzix je tedy počítačového rázu. I toto se má s nadcházejícím podzimem změnit.

Přichází Wrap 920, který vám umožní Vuzix techniku používat doslova všude, kde si budete přát. Dlouhá a unavující cesta vlakem se pro vás stane požitkem přirovnatelným k posezení v multikině nebo 3D kině. Wrap 920 bude totiž možno připojit k zařízením s video výstupem. To znamená propojení například s iPhonem či iPodem. Tím pádem se stylové brýle promění v okamžiku v jeden soukromý kinosál působící iluzí 60palcového monitoru. To je kupříkladu větší délka úhlopříčky, než má většina televizorů v našich domácnostech. A to všechno může fungovat až šest hodin díky dvěma AA bateriím.

Pokud chcete styl, praktičnost a luxus, nyní už na sto procent musíte vědět, jaká bude vaše další investice. Wrap 920 je totiž nejen kousek luxusní elektroniky, Wrap 920 je i účelný pomocník v různých životních situacích, jenž vám dokáže příjemně osladit či okořenit život prostou multimediální zábavou.

2 KOMENTÁŘE

  1. Chtel bych okamžitě si tyto brýle koupit a to za jakoukoliv cenu. Prosím až budou na trhu i třeba v jiných státech, tak mě prosím kontaktujte díky s pozdravem z Dačic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here