Vysoké polohovací postele Pullman si Vás získají svým komfortem

1
1747

Komfort nadevše
Vysoké luxusní postele Pullman Vás na první pohled upoutají svým neobyčejně krásným a elegantním vzhledem. Ovšem co je řadí mezi nejoblíbenější nábytek do ložnice, to je nekonečné pohodlí, které svým zákazníkům nabízejí. Vysoké neboli kontinentální spaní je zárukou nejen kvalitního spánku, ale také komfortního uléhání a vstávání, což si pochvalují především dříve narození majitelé těchto luxusních postelí.

Patentovaná unikátní technologie
Patentovaná unikátní technologie Inside Pocket Spring se zdvojenou taštičkovou pružinou garantuje dokonalý odpočinek. Skutečnost, že luxusní postele Pullman plně respektují heslo komfort nadevše, dokazuje mimo jiné možnost vybavení polohovacím systémem na dálkové ovládání. Nás nejvíce zaujala výsuvná podpora krční páteře, která zajistí tělu správnou polohu také vsedě.      

Luxusním ložnicím vysoké postele sluší
Výrobce samozřejmě pamatuje na to, že postel představuje estetickou dominantu každé luxusní ložnice, a proto jsou motory polohovacího systému zakomponovány do konstrukce postele tak, aby neušily výsledný dojem. K tomu, abyste mohli dokonale sladit svou postel s interiérem, slouží neobyčejně pestrá paleta potahových materiálů a barev, ze kterých lze vybírat. Rafinovaný luxus luxusním ložnicím sluší.

Nechte se svést
Nečekejte do rána a podlehněte svodům vysoké čalouněné postele Pullman ještě dnes. Více o jedinečných vlastnostech postelí Pullman najdete na www.pullman.cz. Přejeme Vám krásné a ničím nerušené sny na nové posteli.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here