Randy Gage: Vstříc bohatému životu!

0
1984

Je vaším cílem enormní navýšení aktivity? Potřebujete konečně vyřešit spletité osobní či pracovní problémy? Prahnete po vybudování a efektivním řízení vlastního týmu? Ať už jste aktivní podnikatel či živnostník, prodejce, jehož zájmem je navýšení obratů či zisků, či kdokoli si přeje zvýšit svoji vlastní hodnotu nebo hodnotu společnosti, v níž pracujete. Pak i vy slyšte a dobře si vryjte do paměti nejen iniciály RG – přátelé, Randy Gage!

„Jmenuji se Randy a věřím. Věřím, že jste se narodili proto, abyste byli bohatí a abyste byli mnohým lidem inspirací. Věřím, že blog může změnit svět a slovo může změnit život. Věřím, že bezpečí je riskantní a nuda je trestný čin. Nazývejte mne filozofem, rytířem Jedi, nebo mesiášem milionářů, ale nezvěte mne pozdě na večeři. Mám rád rychlá auta, horké pláže a studený Dr. Pepper. Důvěra a otevřené názory jsou sexy. Když mne nenajdete na pódiu přednášet nebo o samotě zavřeného v mém spisovatelském podkroví, budu pravděpodobně někde s mým týmem hrát softbal. Věřím své práci, protože věřím v sebe!“

Randy je multimilionářem a v Americe je znám i jako „poradce milionářů“. Jeho akce typu přednášek či seminářů jsou více než populární u lidí z oblasti byznysu. Objednávají si jej MLM firmy či finanční společnosti, ale přednáší také na seminářích pro veřejnost. A jsou beznadějně vyprodány, počet účastníků se často šplhá k mnoha tisícům. Sám Randy dokázal vybudovat nejen vlastní podnikání, též i obrovskou MLM společnost. Gage je kontroverzní, upřímný a nekomplikovaný člověk, který vždy ví, co má říci, aby v lidech probudil to, co v nich dřímá, a zahnal to, co jim brání v dosažení jejich cílů a plánů.

Randy Gage je člověk, řečník a autor, díky kterému váš život a byznys nabere úplně jiný směr. Konkrétně směr do výšin.

Většina seminářů začne a prostě skončí. Semináře Randyho Gagea jsou však proslulé tím, že po nich lidé skutečně zvýší svoji produkci a aktivitu o desítky procent. Výsledky jsou trvalé! Principy prosperity a úspěchu, podané z úst jednoho z nejúspěšnějších lidí v byznysu, nechají v každém přítomném neodmazatelný otisk. Na vlastních příkladech uvádí lidem přímé a jasné návody jak pracovat efektivněji, jak vydělat víc peněz za méně času a jak překonat jakékoliv problémy. A ano, hádáte správně – Randy Gage se na podzim představí v Praze! Nedočkavci se všechny podrobnosti dozvědí ihned na www.randygage.cz. Více informací vám přineseme později.

Hlavním cílem semináře je probudit v lidech chuť, motivaci a hlavně aktivitu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here