Výhled na New Jersey: Residence snů

0
1373

New Jersey, příjemné popracovní odpoledne, slunce stále vysoko nad obzorem a vyhlídka brzkého odpočinku dodávají tomuto dni přitažlivou příchuť. Vrtule se pomalu roztáčí a lyže vrtulníku se lehce odlepí od tmavého asfaltu heliportu. Dole se po zemi pohybují tisíce automobilů a snaží se vyzrát na dopravní zácpu, přelet nad nimi netrvá ani dvacet minut a už se lyže helikoptéry opět dotýkají země, tentokrát však soukromého heliportu na vlastním ostrově. I takto může vypadat odpolední cesta domů šťastlivce, kterému se podařilo nashromáždit 8,5 miliónu dolarů na domek snů.

Tím domem nebo snad i chalupou, záleží na individuálních měřítcích, je sídlo na ostrově Middle Sedge v zátoce Barnegat blízko zmiňovaného New Jersey a je aktuálně na prodej. Samotný ostrov je přístupný nejen ze vzduchu helikoptérou, ale i samozřejmě motorovými čluny z blízkého přístavu. Uvedená částka zahrnuje vše na co si na pustém ostově člověk může vzpomenout, dům s dvaceti pokoji, bazén, domek pro hosty, heliport, přístaviště, pronájem místa v nejbližším přístavu i hřiště na kroket a chráněnou pláž. Idealní místo pro život, odpočinek, párty i na důchod, pochybuje snad někdo?

Dům je kompletně vybaven veškerým nábytkem, nabízí své pohodlí ve třinácti pokojích, čtyřech ložnicích a čtyřech koupelnách. Jeden z pokojů je dokonce nazýván hráčským doupětem, je umístěn pod úrovní přízemí, podlahou je višňové dřevo a uprostřed stojí velký kulečníkový stůl. Místnost s východem přímo k bazénu je něčím pro opravdové pány. Právě bazén může svou velikostí mnohdy lákat více než přilehlá soukromá pláž, i když k té to vzhledem k velikosti pozemku také není daleko a žadní sousedé tam rozhodně nebudou obtěžovat, nejbližší z nich jsou čtvrt míle přes oceán.

Velikost ostrova je pětadvacet akrů, k tomu lze připočítat molo pro několik člunů a také dva vnitřní doky s výtahem pro lodě. Elektrická energie, plyn, voda i telefonní signály a televize jsou sprostředkovány podvodním spojením s civilizací, pro všechny případy je však na ostrově i vlastní generátor. Co více dodat, tento reálný sen je na prodej a může si jej pořídit v podstatě kdokoliv. Pro případ, že někoho tato nabídka uchvátila a rád by tohle sídlo měl, nejen pro sluncem zalité západy pozdních odpolední, uvedu telefonní kontakt realitních makléřů, kterými jsou Lee Childers a Carol Duffy na čísle 001808 732 714 7900.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here