Beverly Wilshire Hotel: romantika alá Pretty Woman

0
2396

Proslulé LA, nejznámnější ulice světa Rodeo Drive a Wildshire Boulevard, vzpomínka na Pretty Woman, červený koberec u vchodu a luxus s romantikou, takové kombinace přináší právě Beverly Wilshire Hotel. Uhlazený lokaj vám otevírá jeden z nejkrásnějších pohledů na život. Atmosféra tohoto místa okouzlí opravdu každého. Elegantní vstupní hala z bílého mramoru s obrovským lustrem a vyřezávaným dřevěným výtahem je dozdobena leštěnou mosazí. Krásná uvítací ceremonie, že? Stejně tak je však v hotelu malé lobby s recepcí a nejnověji i fotografií herečky, která tento hotel proslavila. Nedaleko odtud si vychutnáte los-angeleskou kávu v hotelové kavárně nebo restauraci s nejúžasnějším jídlem, jaké si váš mlsný jazýček umí představit. Vzpomenete si jistě na sexy Julii Roberts v červených koktejlkách… V roce 2006 byl navíc hotel doplněn o prvotřídní steak house. V dokonalém interiéru si vychutnáte nejdražší a jistě i nejskvělejší steaky v celé Americe.

Hotel nabízí 395 pokojů a 138 apartmá. Budova je rozdělena do dvou křídel a každé má svou typickou architekturu a interiér. Historické křídlo si zachovalo svůj původní ráz oproti elegantnímu Beverly Wing. Navíc nabízí vlastní lázně s desítkami procedur a bazén se saunou je považován za samozřejmost. Soukromý bazén s vlastním iPodem, třičtvrtěhodinovou masáží nohou a donáškou šampaňského si rozhodně nenechejte ujít. Pod rukama zručných masérů odplují veškeré vaše stresy a v salónu krásy se vydržíte rozmazlovat hodiny. Je to zkrátka oáza klidu a luxusu, o které si necháváme často zdát.

Hotel byl postaven už v roce 1928 a za dobu svého působení se stal miláčkem světových celebrit. V Penthouse suite žila léta Barbara Streisand, proslulá americká herečka s mnoha legendárními počiny. A dalšími o nic méně atraktivními obyvateli byli Andrew Lloyd Weber nebo samotný Elton John. I s ohledem na historii si proto hotel své návštěvníky náležitě hýčká.

K dispizici je čtyřiadvacetinový servis, který zajišťuje vše co v takovém hotelu může návštěvník požadovat. S rychlostí a efektivitou se přistupuje k vyčištění vašich bot i obleku, do servisu také spadají služby business centra a nebo je také možná si vyžádat osobního komorníka. PO takovém rozmazlení a pěči máte pak dobrý předpoklad k vycházce na Rodeo Drive a užívání si nákupů třeba u Tiffaniho nebo prohlídek nejlepší galerie světa. A na stylovou cestu zpět si můžete objednat černou hotelovou limuzínu, zpečetit tak báječný den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here