Mariánské Lázně: Esplanade Resort

0
1237
Hotel Esplanade & Golf Resort patří mezi jedničky českých i světových pětihvězdičkových hotelů. V Mariánských Lázních vyrostl díky architektovi Arnoldovi Heymannovi v roce 1911 a svůj secesní ráz si ponechal až do roku 2006. Samotný hotel leží v úchvatném lesoparku nedaleko mariánskolázeňské kolonády a je tedy přímo předurčen pro relaxaci. Při jeho návštěvě pochopíte, proč si tento klenot oblíbili nejenom maháradžové a knížata z celého světa, ale rovněž i indické princezny. Vůně high society okořeněná notnou dávkou pohodlí dodává „Modrému nádechu“ lázní jeho pohádkovou atmosféru.
Hotel nabízí 110 luxusních pokojů, ve kterých nesmí chybět televize s více než 200 kanály, telefon s hlasovou poštou, minibar s nejlepšími nápoji pro váš mlsný jazýček, trezor nebo klimatizace s individuálním nastavením teploty. V měkoučké posteli prožijete noci, na které jen tak nezapomenete a sny budou opravdu medové. A pokud s sebou chcete vzít do lázní početnější společnost, využijete jedno ze třiceti romantických apartmá či dvou mezonetových apartmá.
Prostorné mramorové koupelny jsou vybavené hydromasážní vanou a sprchovým koutem, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, telefon i beauty zrcadlo. Zkrášlení si pak lahůdky rozplývající se na jazyku vychutnáte v luxusní restauraci Edward VII. a nebo v přilehlé prosklené terase Kolonáda s okouzlujícím výhledem na město, který oceníte zejména v letních podvečerech.
Hotel nabízí nejrůznější zvýhodněné balíčky. Nevíte-li, jaký dárek pořídit partnerovi k Valentýnovi, chystáte-li se na svatební cestu a nebo chcete-li prožít wellness víkend v nejkrásnějších lázních České Republiky, zvolte jednu z mnoha nabídek Hotelu Esplanade. Pokud toužíte po kráse těla i ducha jako staří Římané, potěší vás nabídka relaxačních procedur v hotelovém balnocentru, mezi které patří vyhřívaný bazén s perličkovou masáží, solárium, Římské lázně a sauna nebo parní lázně, elektroléčba, hydrojet a bezpočet dalších. Po odpoledni stráveném tímto způsobem si nechejte špičkovými odborníky poradit v oblasti kosmetiky. Probudí ve vás nového člověka a budete lehcí jako pírko. 
Pro milovníky sportu je připraveno indoor and outdoor fitness studio, nedaleko hotelu potom Royal Golf Klub, jezdecká škola, v letních měsících cyklistické trasy a v zimě sjezdovka Koliba. Když vám nepřeje počasí, samotný hotel nabízí vnitřní golfové vybavení včetně trenažéru pro úplné začátečníky, kulečník, šachové a nebo bridžové stolky, bazén a tenisové kurty. O vaši zábavu je tedy postaráno.
Hotel poskytuje kromě jiného i konferenční prostory nejenom pro pořádání firemních akcí. Nesnili jste nikdy o pohádkové party jako vystřižené z romantických filmů typu Meet you Joe Black? Secesní konferenční sál Goethe a čtyři menší salónky umožňují tento komfort až tisícovce návštěvníků. Hotel vám mile rád zprostředkuje veškeré doplňkové služby jako zapůjčení vozů a kočárů, mnoho variant pohoštění včetně venkovního grilu, program na odpoledne i večery s taneční hudbou. Zkrátka pohádku, ve které režiséra a zároveň hlavní roli hrajete vy.
Už při prvním pohledu pochopíte, v čem kouzlo Esplanade spočívá. Je to oáza stvořená pro vaši regeneraci, uzpůsobená vašemu snění a vašim potřebám. Její náruč je vám neustále k dispozici a nikdy se před vámi neuzavře. Sněte svůj život, žijte své sny…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here