Vrchol roku s CEFI: Silvestr 2015

2
1372

Je tomu již několik let, co se ve Spojených státech uskutečnil tento velice zajímavý pokus. Hlavní mozky vytvořili plán akce, na které se zúčastnivší jako zázrakem přesunuli o 5 let v čase vpřed a společně se ocitli ve “vzdálené” budoucnosti.

Celý večer strávili tím, že se v každém ohledu chovali tak, jako kdyby již všech svým cílů na následujících 5 let dosáhli. Jakmile překročili práh sálu, stali se lidmi, o nichž pojednávájí pouze jejich nejtajnější sny – byli naprosto šťastní, byli oblečeni do svého budoucího oděvu, jejich celkový vzhled tomu také odpovídal a jejich trpělivě budovaný charakter všechny okolo doslova oslňoval! Vzájemně diskutovali nad svými myšlenkami a vizemi, chybami, jichž se dopustili a zároveň poučení, ke kterým dospěli. Bavili se naprosto o všem a do úplných detailů. Celý večer naplno žili touto vizí.

Co je na tomto nápadu tak fenomenálního? Je to výsledek. Za 5 let byli všichni účastníci akce znovu osloveni organizátory akce – někteří si na tento den téměř ani nevzpomněli. Faktem však zůstává, že celých 80% všech myšlenek, nápadů a vizí, vyslovených toho večera, se stalo skutečností! A tito lidé žili téměř totožným životem, o kterém před 5 lety pouze fantazírovali.

Že si nic z toho nedovedete představit? Jakým způsobem tedy čehokoliv z toho hodláte docílit?

Máte-li tedy chuť se zúčastnit a rozhodně nenechat nic náhodě, dveře na tuto jedinečnou akci jsou pro vás dokořán otevřené. Proměňme společně Silvestr 2010 v Silvestr 2015! Jde o nevšední zážitek, který může dát vaší snaze o budoucnost úplně nový rozměr. Rezervace vstupenek je v plném proudu na stánkách www.cefi.cz. Těšíme se na vás!

2 KOMENTÁŘE

  1. Akce ve Státech nebyla silvestr, ale klasická party.
    O této akci se zmiňuje Jack Canfield ve své knížce Pravidla úspěchu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here