5 kroků ke správnému vytvoření nástěnky snů

0
5619

Nástěnka snů a cílů není žádným kýčem, ale opravdovým pomocníkem na cestě za vytouženým. Lidský mozek přijímá informace všemi smysly a vizuální kontakt v nás probouzí emoce nejvíce. Co je však nejdůležitější, aby jste se při pohledu na vaši nástěnku cítili šťastně, veškeré prožité emoce byly pozitivní a vzbuzovali v nás pozitivní myšlenky.nástěnky snů

Vymyslete a ujasněte si své cíle

Možná budete překvapeni, ale většina lidí ví přesně, co v životě nechce, problém pak nastává, když mají říct, co chtějí. Vy musíte být rozhodní a vědět, co chcete, jinak to nikdy nedostanete. Vše totiž začíná v naší mysli!

Připravte a vyberte inspirující obrázky a fotografie

Ať se vám líbí cokoliv je třeba to přenést na papír. Buď váš sen naleznete v časopisech či na internetu. Obrázky si pečlivě vystřihněte nebo vytiskněte a připněte na nástěnku. Případně se můžete se svým vytouženým autem, pokud budete mít štěstí vyfotit a fotku si taktéž připnout na nástěnku. Fotka vaší osoby totiž nesmí na nástěnce chybět.

Najděte si afirmace, které vám sedí

Pozor neplést si s citáty a jinými slovními obraty, pokud si je tedy nenapíšete v přítomném čase bez podmiňovacího způsobu. Afirmace jsou vaše vlastní pozitivní prohlášení, jako např.: Jsem zdravý/á a bohatý/á, mám skvělou práci apod.. Rozumíme si?

Tvoření samotné nástěnky

Na řadu přichází samotná tvorba nástěnky. Vezměte si karton, tvrdý papír, obrázky, nůžky, lepidlo, však víte. Zde se není třeba příliš rozepisovat dejte průchod své fantazii a tvořte.

Kontrola snů

Po úspěšném dokončení se na svoji nástěnku podívejte a projděte si obrázek po obrázku a zamyslete se. “Opravdu chci tohoto dosáhnout?” Toto je velice důležitý krok, protože můžete zjistit, že to žluté Lamborghini nakonec vlastně ani nechcete. Se všemi vašimi sny musíte být naprosto kongruentní a chtít jich dosáhnout z hloubi své hlavy.

Po všech těchto krocích už zbývá jen pověsit nástěnku na zeď, doma nebo v práci je to jedno, hlavně aby byla stále na očích. Tvořte a dosahujte svých snů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here