Vlastní palác v Beverly Hills: 120 miliónů korun!

0
1331

Famózní a světoznámá komnata slavných – Beverly Hills, kterou se snažilo co nejvěrohodněji vykreslit tisíce režisérů i herců z Hollywoodu, má více tváří než známe pouze z televizních obrazovek a filmových pláten. Ale ani tento fakt nikterak nesnižuje extrémní atraktivitu lokality a touhu milionů lidí po přestěhování se právě sem. Místo tak přitažlivé prostředím i stylem života začalo svou historii v srpnu roku 1769, kdy španělská expedice v čele s guvernérem nově vznikající Kalifornie, hrstkou vojáků a několika knězi prošli jako první západní dobyvatelé indiánskou stezkou, ta se později proměnila v slavný Wilshire bulvár.

Ale zpět do současnosti, manželé showbyznysu, populární afroamerický moderátor Tom Joyner se svou družkou a jednou z největších guru v oblasti fitness Donnou Richardson, se rozhodli nabídnout k prodeji svou neuvěřitelnou rezidenci. Pokud netušíte, o kom je řeč, vězte, že jakýkoliv váš americký přítel nebo kolemjdoucí turista by vysvětlení vychrlil bez rozmyslu. Oba jsou totiž za oceánem krajně populární, Toma poslouchá každý den na milion lidí v rádiu a Donnu dokonce sám George Bush dosadil do Prezidentské rady pro fyzickou způsobilost a sport. A mimochodem, známá Oprah Winfrey (o této popelce showbyznysu čtěte zde) zařadila Donnu mezi nejlepší instruktory kondičního tréninku na světě!

Jejich bývalá rezidence byla postavena roku 1959 jako čtyř ložnicová vila na 350 metrech čtverečních a minulý rok prošla maximalistickou renovací, ze sídla ohraničeného plotem a vstupní bránou se stal chytrý dům jednadvacátého století, jeho odhadní cena tak hned poskočila o dva a půl milionu korun. Po celém domě se rozběhly kilometry toho technologicky nejšpičkovějšího elektrického vedení, aby zajistilo domu dokonalou bezpečnost, působivé osvětlení a podmaňující ozvučení. Instalovaná zvuková technika je to nejlepší co můžete dostat, tzv. top class. Tím však moderní přednosti nekončí a pomocí techniky můžete nechat mizet a zase objevovit se prosklené stěny v domě, z obýváku si tak jednoduše vytvoříte vzdušné relaxační pohodlí přímo před třpytivým a šumivým bazénem.

Že to s odpočinkem a domácím pohodlím myslí lidé z Beverly Hills vážně, dokazují i další dokonalosti nabízené vilky. Tento dům si jednoduše zamilujete na první pohled! Na zahradě tak krom bazénu se stékající vodou naleznete také malé lázně, po kterých se můžete skrýt před poledním sluncem ve stínu vysokých zelenajících se stromů. Dalším chladivým osvěžením při slunečných dnech mohou být vápencové podlahy, kámen Patara byl speciálně pro tento účel importován z Turecka a v domě není jediným mezinárodním zástupcem precizních kamenických prací, stejně tak je na tom i vnitřní vybavení domu. Nábytek je dokonale sladěný s dveřmi a dalšími prvky interiéru, které jsou z afrického mahagonu…

Krom tradičních obývacích prostor, kuchyně, jídelních prostor a podobných pokojů vytvořili manželé speciální zábavní pokoj, pravděpodobně vedeni svým zaměstnáním v showbyznyse, ve kterém naleznete plazmovou obrazovku s domácím kinem a patřičné pohodlí pro vychutnávání jakékoliv americké televizní zábavy. Další vychutnávání si nový majitel bude dopřávat ve vinném sklípku nebo se sklenkou při dokonalém výhledu na celé město i oceán, právě výhled je tou podmanivou přidanou hodnotou zejména v nočních hodinách, kdy je možné z povzdálí sledovat osvětlené dění a šum velkoměsta.

Těžko popisovat pocity takto dokonalého bydlení, těžko charakterizovat touhu, ale naprosto zřejmou věcí je neobyčejná atraktivnost i působivost nabízené rezidence, stejně tak jako je naprosto jasná cena těchto skvostných požitků a pohodlí života. Vychutnávat si svůj úspěch můžete za 5,6 miliónu dolarů, tedy přesněji v naší měně za cenu přes 120 miliónů korun. Pokud by vás vila nadchla, zde si můžete prohlédnout kompletní projekci fotogalerie a vzít si číslo realitních makléřů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here