Sharp Plasmacluster: Nová dimenze ovzduší pro kanceláře a domácnosti

0
1494
Kvalita stravy a nutriční hodnoty patří mezi automaticky hlídané záležitosti, přitom tvoří jen malou část životního procesu. Postel, matrace, ložní prádlo pečlivě vybrány, přestože tvoří součást jen 30% života. A nyní vzduch, dýchaný 24 hodin denně, nepřetržitě. 12 tisíc litrů vzduchu zpracovaných 20 tisíci nádechy denně. Jak je to s péčí o jeho kvalitu? Jak ovlivňuje organismus a rozpoložení?
Průměrný čas strávený v interiérech se pohybuje na hranici 90%, přitom právě interiéry patří mezi nejhorší prostředí co do kvality vzduchu. A to i v kontrastu s běžným městským vzduchem! Řečí čísel, zatímco městský vzduch obsahuje milion částic na deset čtverečních stop, u vzduchu v běžném interiéru je to dvacetkrát více. Ve srovnání s přímořským vzduchem jsou na tom interiéry ještě mnohem hůře, 100 částic vs. 20 milionů částic. Jak se dýchací ústrojí asi cítí?
Počtem částic vše nekončí, vlhkost má také významný vliv, a tak přestože je lidský organismus z přírody zvyklý na rozmezí 40-70%, běžné interiéry málokdy dosahují hranice alespoň 40%, a opět je organismus vystavován potížím, zpravidla v zimních obdobích. A v neposlední řadě počet iontů ve vzduchu, jejich množství přímo souvisí s kvalitou a vlivem vzduchu na lidský organismus. Stačí si vybavit vzduch po bouřce, kde se vyskytuje 10-50 000 iontů na centimetr krychlový. Interiéry? V průměru pouhých 50 – 100 iontů na stejný objem!
Jaké jsou tedy celkové dopady běžného vzduchu interiérů na lidský organismus? Krom únavy, nedostatku energie, nižší koncentrace a vyšší chybovosti mohou ústit v dlouhodobé potíže, zejména v některé alergie, astma a další potíže dýchacího ústrojí, nejčastěji postiženými jsou přitom děti (náchylnost u dětí je dle výzkumů o 50% vyšší).
Co můžete pro svůj vzduch udělat?
Představujeme vám novou patentovanou inovativní technologii Plasmacluster od respektované společnosti Sharp, která pomocí generátoru iontů v kombinaci s filtrací a zvlhčovačem přináší do interiéru přirozený vzduch přírody. Ionty chemickou reakcí rozkládají mikročástice a mikroorganismy, čímž vzduch skvěle vyčistí a nabijí jej správným nábojem! Několikanásobná filtrace zajistí jeho absolutní čistotu a pomocí zvlhčovače si můžete navolit pro vás ideální vlhkost vzduchu. Navíc Sharp přináší své produkty v exkluzivním designu, který ocení nejen milovníci luxusu a stylu.
Krom unikátní technologie Sharp Plasmacluster si však můžete vybírat i z jiných zařízení, které naleznete na stránkách Snadného života.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here