Villa Amanzi: Dovolená ve skalách

0
1488

Villa Amanzi pochází z dílny studia Original Vision, které se specializuje na objekty tohoto typu v jihovýchodní Asii. Vilku najdete na západním pobřeží ostrova Phuket, kde zaujímá skutečně strategickou polohu – blízko plážím, městu i phuketskému letišti. Poloha zároveň nabízí neuvěřitelný výhled na Andamanské moře, který si můžete užívat z každého pokoje díky oknům, která sahají od podlahy až po strop.

Jednoznačnou dominantu tady tvoří skály. Villa Amanzi působí, jako by doslova vyrůstala ze zdejšího 60metrového skalnatého útesu a kameny v mnoha formách najdete na každém kroku. Rozhodně však nepůsobí obvyklým chladným dojmem, naopak v této honosné rezidenci vytváří dojem vřelé atmosféry.

Uvnitř rozlehlé vily se skrývá šest ložnic, polovina s širokou manželskou postelí, další tři pokoje mají po dvou oddělených postelích, které se však v případě potřeby dají jednoduše spojit. Vedle plně klimatizovaných pokojů na vás čeká také společenská místnost, odkud se během několika okamžiků můžete dostat přímo na pláž. Kdyby vám slaná mořská voda nevyhovovala, máte k dispozici 15metrový bazén.

Útěk z každodenního života na místo klidu a míru, relaxace a odpočinku a takzvaného dobíjení vlastních baterií vás vyjde na 2000 – 4500 dolarů (s ohledem na přitažlivost sezóny), které zaplatíte za celý objekt na jeden den. Vzhledem k tomu, že během jediného dne byste si z tamní atmosféry, překrásné přírody a všech technologických vymožeností nestihli užít ani zlomek, můžete si Villu Amanzi pronajmout minimálně na tři dny, na vrcholu sezóny dokonce minimálně na dva týdny. Po celou tuto dobu bude vaše chuťové buňky rozmazlovat místní šéfkuchař, který vám a vašim 11 společníkům připraví nezapomenutelné gastronomické zážitky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here