Victoria’s Secret Swim 2011: Nechte se svést…

0
1253

Kolekce inspirovaná Francouzskou riviérou oslňuje metalickými barvami i zvířecími vzory. Žánr minimalismu zde tentokrát razí patentovaný model Stringkini, který opravdu zakrývá pouze to nejnutnější, a další horkou novinkou je zapracování push-up technologie Miraculous, jež zvětšuje poprsí až o dvě čísla, do jedné z plavkových podprsenek.

Nový katalog zrealizoval známý fotograf Russell James, pro kterého to rozhodně nebyla první spolupráce s touto prestižní značkou, a kulisy mu propůjčily tropické ostrovy Turks a Caicos, St Barths a Anguilla. Ty nejvyzývavější plavky aktuální sezóny vám na jeho stránkách prezentují ne právě neznámá modelingová jména jako Adriana Lima,  Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge a Erin Heatherton.

I jedny z nejkrásnějších modelek světa však v tomto katalogu ustupují do pozadí, a to kvůli dívce, kterou si značka, známá raketovým odstartováním nejedné modelingové kariéry, vybrala na titulní stranu. Právě zde se vám, oděna do zlatavého modelu, představuje dvaadvacetiletá rodačka z Jihoafrické republiky, Candice Swanepoel. Tato modelka zahájila svou kariéru v 15 letech a za krátkou dobu si do svého portfolia stihla připsat pózování pro Vogue či Elle a širokou škálu reklam na značky, mezi nimiž nechybí Nike, Diesel ani Guess.

Právě pro americký Elle Candice prozradila, jak vypadá vysněné focení plavkového katalogu. Běžný den začíná kolem čtvrté až páté hodiny ranní, kdy se začíná s česáním a makeupem, aby bylo vše hotovo, než vyjde slunce. To občas bývá nejkrásnější světlo. Nafotíme toho tolik, kolik můžeme, než se slunce kolem jedenácté dostane moc vysoko. Poté si dále pauzu na oběd a následně kolem jedné opět začínáme s česáním a líčením pro odpolední focení, které trvá, než zajde slunce.“ Modelka zároveň dodala, že na jedno focení je třeba více než desetičlenný tým, o čemž nemá většina lidí ani ponětí: „Fotograf, minimálně 2 asistenti, umělecký ředitel, kadeřník a vizážista, stylisté, digitální technik, kameraman a další členové štábu…“ I přes bezpochyby náročnou práci je však pro mladou modelku, jejímž jasným favoritem se staly zlaté Stringkini, nejhorším okamžikem opouštění ostrova, kde se koná focení.

Ale uznejte sami, že práce, kterou tato početná skupinka lidí odvedla, určitě stojí za to. Vychutnejte si fotografie, jež možná mužům nepatrně zrychlí srdeční tep a ženám zase vnesou novou motivaci pro dodržování novoročního hubnoucího předsevzetí. Nechte se svést značkou Victoria’s Secret!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here