Uma Paro: dokonalé místo k rozjímání

1
1214

V designu hotelu Uma Paro se odráží místní estetická tradice a úspěšně se zde snoubí domorodé detaily s moderními čistými liniemi. Počet pokojů byl záměrně omezen na pouhých 29, tak aby byla co nejvíce minimalizována ekologická zátěž. Ohledy k okolní krajině a přírodě jsou patrné na každém kroku.

Hotel Uma Paro je nedostižný cíl, ideální k relaxaci fyzických i duchovních sil. Rovnováhu vašeho těla pomohou obnovit křišťálově čistý vysokohorský vzduch, lázeňská péče, masáže, ájurvédské procedury, jóga i koupele s horkými kameny v lese.

Hotel byl postaven na pozemku o rozloze 38 akrů na jedné z plošin horského masivu. Nachází se poblíž města Paro, které je jedním z hlavních kulturních center země. Bhútán sousedí na jihu, východě a západě s Indií, na severu s Tibetskou autonomní oblastí.

Celý národ království Bhútán vyznává buddhismus a zachovává v hluboké úctě náboženské tradice. Toužíte poznat „zemi hřmícího draka“, její přírodní krásy, duchovní a kulturní bohatství? Tým specializovaných průvodců pořádá výlety do vnitrozemských regionů a nabízí hluboký vhled do srdce a duše Bhútánu.

Hotelová restaurace seznamuje zvědavé cestovatele s tradičními jídly místní kuchyně. Nabízí klasické pokrmy, jako je sušené vepřové, jablečný nápoj nebo nudlová polévka. Environmentální uvědomění vedení hotelu se projevuje i ve výběru surovin pro hotelovou kuchyni. Všechny výrobky jsou produkty místního ekologického zemědělství.

Za nocleh v hotelu Uma Paro zaplatíte od 6 tisíc korun. Hotel vám poskytne pomoc při vyřizování veškeré nutné administrativy, kterou je potřeba absolvovat při návštěvě dosud velmi uzavřeného království Búthán. Budete potřebovat povolení k návštěvě, víza i rezervace letenek. Nejbližší dostupná letiště jsou v Bangkoku, Kalkatě, Dillí, Dhace a Kathmandu.

Tato jedinečná destinace je ale nevhodná pro kuřáky. V zemi je od roku 2004 zakázán prodej tabáku a platí zde úplný zákaz kouření.

Kontaktní informace, rezervace i další detaily o hotelu najdete na webových stránkách www.uma.como.bz/paro.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here