Luxusní dovolená na lodi v Čechách? Je to možné!

0
4105

Dovolenou na lodi si nemusíte dopřát jen v zahraničí, luxusní zážitek na vodě vás může potkat i v Čechách a to na mnoha místech. Na lodi strávíte pár dní nebo celou dovolenou, třeba s vaší rodinou, s přáteli nebo jen ve dvou. Pobyt na lodi může být i nápaditým dárkem nebo překvapením. Jaké lodi a lokality patří u nás k nejpopulárnějším?

mercedes-benz-and-yacht-13

Pokud se chcete vydat za tímto zážitkem do Prahy, osvědčeným místem je Green Yacht, hotel umístěný přímo na Vltavě, který nabízí romantické pobyty s ubytování v kajutách, kde nechybí nic, co byste našli i ve špičkovém klasickém hotelu. Nečeká vás sice plavba, ale i tak stojí ubytování za to. V hotelu Green Yacht zažijete moderní design, netradiční prostředí i klidnou atmosféru. Přímo na dosah ruky máte největší krásy Prahy a s tím souvisí i možnosti aktivit a výletů. Čekají vás mimo jiné skvělé gurmánské zážitky a wellness, kuchyně hotelu Green Yacht je vyhlášená.

Dalším stylovým hotelem na Vltavě v Praze je Botel Racek. Ten je ukotven na romantickém pravém břehu Vltavy u Vyšehradské skály, blízko centra, s výhledem na krásnou přírodu. V okolí botelu Racek můžete navštívit třeba plavecký areál Podolí nebo Muzeum pražského vodárenství. Na dosah ruky je spousta krás hlavního města. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociální zařízením, televizí se satelitem i telefonem. Botel Racek se nachází luxusní restaurace s širokou nabídkou především českých jídel. Nechybí ani bar nebo možnost posezení na terase s výhledem na řeku a panorama Prahy. Čas od času se v botelu můžete setkat také s nějakou slevovou akcí, na jednu z nich jsme narazili na slevovém srovnávači www.topsleva.cz, který porovnává internetové slevy.

Ideálním místem pro strávení dovolené u vody nebo na vodě je Lipno, největší jachtařský revír ČR. Zde si můžete pronajmout jachtu a stát se na chvíli námořníky. K největším přístavům patří Marina Lipno nacházející se v obci Lipno nad Vltavou. Pronajměte si plachetnici a prožijte nezapomenutelných pár dní. Lodě jsou kompletně vybaveny, nechybí kuchyňské nádobí, vařiče nebo lůžkoviny. Pokud si a plavbu sami netroufáte, zaplaťte si alespoň vyhlídkovou plavbu lodí nebo třeba romantický večer na jachtě, určitě to stojí za to. Také v případě dovolené nebo výletu na Lipno můžete využít řady slev, doporučujeme vyzkoušet slevový srovnávač TopSleva.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here