Vicem 46M: Palác na vlnách

0
2114

Na světové soutěži World Yacht Trophies uhranula zraky zvědavců mega jachta z doků turecké společnosti Vicem, pojmenovaná Vicem 46M. Linie ostré jako břitva, podmanivý charakter, dobrých 46 metrů délky a 200 tun hmotnosti jistě nenechá ani váš srdeční rytmus tepat na totožných hladinách jako před několika vteřinami. Vstupte s námi za dozvuků hlubokého povzdechu do honosného chrámu jménem Vicem 46M.

Vicem 46m

Majáky po celém světě ladí svou optiku, aby jejich oko dosáhlo ještě dál. To vše kvůli vidině, že v dáli zbystří tuto blyštivou, modro-bílou perlu. Skrze vlny se prořezává rychlostí až 25 uzlů, pod “kapotou” má totiž 2 motory o rovných 3650 koňských silách. Ve všech 6 kajutách se tak mořeplavci mohou naplno užívat nejen novou definici slova “luxus”, ale též brázdit světové vodstvo více než úctyhodnou rychlostí. Natankujete-li plnou, dojezdová vzdálenost se vyšplhá na 1800 kilometrů – záleží však jen na vás, jak na to budete dupat.

Kocháte se jejím exteriérem? Uvnitř budete ještě raději. O to se postarala holandská designová společnost Art Line, jež s Cameronovskou precizností vypiplala každičkou linku interiéru jachty. O tom svědčí první příčka v soutěži Best Interior Design Award v Cannes na World Yacht Trophies, kde Vicem 46M bodovala na plné čáře. A nešlo o jedinou nominaci.

Vicem 46M


Vicem 46M

Vicem 46M

“Jsme nesmírně hrdí, že hned 2 ze 4 našich mega jachet, dokončených v roce 2013, byly nominovány na mezinárodní ocenění. Vicem 46M dokonce zvítězila v kategorii nejlepšího designu interiéru,” říká Sebahattin Hafizoglu, CEO společnosti Vicem Yachts, a pokračuje, “každý z týmu Vicem je velice hrdý, že může být součástí rozšiřování pověsti o Vicem, ale taktéž pověsti Turecka.”

Vicem 46M

Nechme řečí, račte na palubu díky přiloženému videu, přivoňte k harmonickým tónům splněných snů v podobě soukromého vodního království.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here