Chcete žít jako český nebo jako německý důchodce?

0
1492
 Váš finanční poradce vám určitě říká, že máte přece penzijní připojištění se statním příspěvkem a šetříte si na důchod, takže můžete být v klidu. Bohužel to není vůbec pravda, protože peníze na jakýkoli finanční program musíte doplácet vy, takže jde pořád jen o spoření. Pár jednoduchých výpočtů ale ukáže, že penzijní připojištění ani zdaleka není nejvýhodnější možností – a státní příspěvek je jen chabou náhradou ušlého zisku.
 Již před časem jsme informovali jak Kupovat a pronajímat byty bez vlastních peněz. Není to určitě jediný způsob, ale na západě běžně používaný většinou rodin a pro vás je to možnost jak nezůstat závislí pouze na státu či uspořených částkách, které si po celý život ukrajujete ze svého platu.
 Jak by se vám líbilo odejít do důchodu dnes, třeba v 55 letech a vlastnit 4 zaplacené byty, které by vám na nájemném přinášely 25 000 Kč měsíčně? Asi by to nebylo k zahození, že? Navíc by jste mohli jeden prodat za 1 500 000,- korun a udělat si roční dovolenou po celém světě.
 Všechno to zní krásně, říkáte si, ale je to pro každého? Na to prostě nemám peníze, ani zkušenosti, ani čas a stejně nevím jak začít a jak bych mohl něco takového vůbec udělat. Dříve to bylo složitější, ale dnes už máte v ruce perfektní návod jak toho dosáhnout.
Stačí si poslechnout investiční audio kurz Jak kupovat a pronajímat byty.
 Pokud znáte knihy Roberta Kiyosakiho ze série Bohatý táta, chudý táta (o které jsme psali dříve) a chcete investovat bez rizika, v tomto návodu najdete zkušenosti “ostřílených” investorů… A vaším jediným úkolem bude tyto zkušenosti (za které sami draze zaplatili), co nejdříve okopírovat a začít vydělávat peníze na koupi a pronajímání bytů stejně, jako oni.
 Získáte konkrétní postupy jak najít, vybrat a pronajmout byt. Sám jsem měl možnost si tento kurz poslechnout a takové informace nikde jinde nezískáte. Pokud budete v knihkupectvích pátrat po nějaké knížce, která vám má poradit jak investovat do nemovitostí, zjistíte, že nic takového u nás neexistuje. Kurz je sestaven panem Pavlem Řehulou vlastnícího několik let realitní kancelář a je znát, že zde mluví přímo ze svých zkušeností. Je zde vysvětleno několik možných problémů, které mohou nastat při nákupu nebo pronajímání bytů.
 Pro každého vlastníka bytu, který ho i sem tam pronajímá, je poslech kurzu naprostá nutnost. Je chráněn od velkých peněžních ztrát, už jen proto, že součástí kurzu je i nájemní smlouva, která vám ušetří peníze nejen u právníka.
Ale hlavně je kurz vhodný pro vás, kdo nechtějí čekat na důchodovou berličku od státu a chtějí se zabezpečit vlastním úsilím na stáří.
V 8 hodinách se dozvíte triky zkušených investorů. Líbí se mi, že kurz nic neskrývá a je k vám opravdu upřímný, jedna ukázka za vše „… většina podnikatelů má vysoké příjmy, ale zapomíná je psát do daňového přiznání, takže …“ zkrátka dozvíte se problematiku pronajímání bytů bez obalu, tak jak to v běžném životě funguje.
Krátkou 3 minutovou ukázku kurzu si můžete poslechnout zde (asi v 1/3 stránky pod nadpisem Co všechno vám odhalí chyba, která nás už přišla na 237 000 Kč…)
 Pokud vás zajímají nějaké informace ZDARMA, tak si můžete nechat zaslat minisérii „7 nebezpečných chyb, které majitele bytů jejich pronajímáním zbytečně připravují o peníze … a jak se jich vyvarovat“ přímo na této stránce.
No a ostatní informace se dozvíte na adrese www.jakpronajmatbyty.cz 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here