Fascinace: Oblíbený resort Ocean House znovu otevřen!

0
1408

Watch Hill na Rhode Islandu. Právě tam se nachází vznešený oceánský resort, jenž se toto léto znovu otevírá návštěvníkům. Po dlouhém čase chátrání, po sérii požárů. Dnes je z Ocean House špička, která má zabookované pokoje měsíce dopředu!

Ocean House byl původně otevřen již v roce 1868, kdy sloužil jako středisko vysoké společnosti a šlechtě. Ta si zde užívala pláže, kroketu, koupání i plaveb a v neposlední řadě takové společenské události, jako byl odpolední čaj se sobě rovnými.

Na přelomu století, především z důvodu sérií požárů, zájem o rekreaci na Ocean House opadl. Jeho sláva ustoupila, dům začal chátrat.

Teprve v roce 2004 se skupinka hostů pod vedením Charlese M. Royce rozhodla, že vytvoří a znovu postaví původní oceánský dům ve viktoriánském stylu jako moderní hotel (tentokrát nejen pro šlechtu).

A výsledek?

Až zarážející! Pocta k původu Ocean House se 49 pokoji a 23 soukromými rezidencemi. Tisíce architektonických prvků bylo zachráněno, včetně původního výtahu z 19. století. Obdivovat lze rovněž kamenný krb, recepci, masivní lustry a výzdobu. Z moderního hotelu s celkem 247 okny se tak stala dobová kopie mohutného paláce.

A přesto je nová struktura velice moderní. Hotelové pokoje jsou vybaveny parketovými podlahami, dekorativní mědí a samozřejmě HD televizory s plochou obrazovkou. K dispozici je i iPod, na němž můžete poslouchat jakoukoli hudbu či sledovat vaše oblíbená videa. Wi-Fi připojení snad ani nemusíme zmiňovat.

Zavítáte-li do Ocean House, nezapomeňte ochutnat jeho prvotřídní kuchyni. Jde především o místní produkty z vlastního hospodářství a plody moře. Pokud jste milovníci wellness či jen well-being, jistě si do sytosti užijete tamní lázně. V nabídce jsou sezónní léčby, celoroční péče o vlasy a nehty, masáže při pobřeží, jóga a tai chi.

Ocean House, dnešní špička v oblasti cestování a hotelnictví, je tak transformací s nádechem dávné minulosti. A my všichni tak máme příležitost zavítat do života vysoké společnosti!

V sezóně vás Ocean House vyjde na 485 dolarů na osobu/noc, mimo sezónu na 260 dolarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here