Vacheron Constantin: Status žádoucí

0
1292

Ženevský specialista v oboru hodinářství, který je starší více než 250 let, se pyšně drží své staré tradice. Vývoj ale rozhodně nezaostává, i když je klasika a tradice hlavní filozofií této značky. Kolekce osmi hodinek Vacheron Constantin pro rok 2011 je exkluzivní záležitostí, kterou si nemůžete nechat ujít. 

Nová kolekce je skutečným skvostem, také ale do hodinářství přináší zcela nové prvky. Vacheron Constantin se může pochlubit přínosem zcela nových nekonvenčních řešení. Například model Patrimony Traditionnelle World Time zobrazuje všech 37 časových pásem současně. Pro zaryté fanoušky je ale připraveno mnohem více překvapení, než se čekalo. Prostřednictvím kolekce The Overseas collection chce Vacheron Constantin představit ještě dva zbrusu nové modely, které dosud nebyly odhaleny ani na Salon International de la Haute Horlogerie v Ženevě.

Vacheron Constantin posílá do zámoří v kolekci The Overseas Collection ty nejdokonalejší hodinky a počítá s tím, že tyto modely se stanou exkluzivními sběratelskými kousky a jejich ceny půjdou rapidně nahoru. Model Overseas Chronograph Perpetual Calendar “Boutiques Exclusive” nabízí jak chronograf, tak i věčný kalendář. Dalšími znaky je použití bílých luminiscenčních materiálů, které označují hodiny, a titanového rámu, jehož výroba je inspirována maltézským křížem. Tento model bude na celém světě k dostání pouze v 80 kusech.

Druhou zámořskou novinku ocení zejména ženy, pro které je model The Overseas Small Model Date Self-Winding určen. Hodinky jsou vyrobeny z 18karátového růžového zlata a zdobí je neuvěřitelné množství diamantů, dohromady jich napočítáte 88 kusů. Nejdůležitější věcí, kterou hodinky skrývají, je kalibr 1226. Součástí hodinek je tedy mechanický strojek, který se stává stále více oblíbený i u křehčí poloviny sběratelů.

Velkou hvězdou je ale také model zmíněný výše. S hodinkami Patrimony Traditionnelle World Time budete kdekoliv na světě vědět, kolik je právě hodin. Největšími trumfy jsou tedy funkce 37 časových pásem, kterou ovládá jen jediná ručička, a nově vyvinutý automatický mechanický strojek kalibr 2460WT. Ten si Vacheron Constantin rozhodl chytře patentovat, čímž pro hodinky zajistil notnou dávku exkluzivity. Tu ještě podpořilo oblíbené 18karátové růžové zlato, které také zdobí tento sběratelský kousek. 

Vacheron Constantin, to je tradice, která zůstává a prestiž, která stále roste. Tato značka luxusních hodinek nabízí vždy něco navíc, a proto má své čestné místo mezi hodinářskými jedničkami. Vacheron Constantin se stává jednou z nejžádanějších značek na světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here