Fascinace: Nejlepší obrazový prožitek s BeoVision 4

0
1594

Bang & Olufsen si předsevzali, že divákům poskytnou co nejlepší zážitek ze sledování obrazu. Vše nadmíru splnili a jejich produkt BeoVision 4 v sobě snoubí všechny výhody plazmové televize. Ostrý obraz plný detailů a přirozené barvy vás zcela okouzlí. Tím ovšem výčet kvalit zdaleka nekončí. Zobrazení 3D filmů je tak realistické, že se zcela odtrhnete od své vlastní reality a ponoříte se do promítaného pořadu. Plazmová obrazovka s úhlopříčkou 85 palců, neboli obrovských 216 cm, využívá systém Automatic Colour Management. Ten zabraňuje jejímu stárnutí, a tak si dlouhá léta zachovává svojí výjimečnou kvalitu. Vše je zabaleno do hliníkového rámu, který vypadá velmi stylově.

Velmi vysokých kvalit dosahuje i zabudovaný zvukový systém BeoLab. Ten se postará o to, abyste nic nepřeslechli, i když zrovna nebudete sedět před obrazovkou. V případě televizí od Bang & Olufsen jsou totiž všechna místa ta nejlepší. Můžete zůstat ve svém oblíbeném křesle a nemusíte se nikam stěhovat, abyste lépe viděli a slyšeli. Zvuk si přijde za vámi. Technologie akustických čoček šíří zvuk rovnoměrně po celé místnosti, a proto je všude stejně kvalitní.

Známkou té nejvyspělejší technologie je dále motorizovaný podstavec. Ten zajišťuje i automatické nastavení úhlu a výšky televize po zapnutí. Přesně jak čtete, nastaví se i výška, protože standardně se při vypnutí televize „sesune“ dolů po podstavci a nezabírá tolik prostoru. Proto pro své pohodlí nemusíte ani vstávat z křesla, vše si můžete navolit ovladačem zcela podle svých potřeb.

Koho tato nejluxusnější televize s 3D technologií zaujala, ten si ve své peněžence musí najít 1,7 miliónů korun. Firma svoji pobočku zřídila i v Praze, a tak není těžké si tento skvost pořídit domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here