Tropical Island Paradise: Váš soukromý plovoucí ostrov

0
1685

Zadáním pro návrh nezaměnitelné jachty bylo vytvořit idylický plující ostrov se všemi náležitostmi, které k němu patří. Designérům bylo už od počátku jasné, že do svého konceptu rozhodně zapojí prvky související s karibskými ostrovy a vytvoří skutečný ráj na zemi. Nebo vlastně na vodě…

Výsledek určitě stojí za to. Devadesátimetrová loď ve svých pasažérech dokáže hravě evokovat pocit, že jsou skutečně v dalekém Karibiku a užívají si tamních radovánek. Dominantou jachty je umělá sopka, z jejíhož vršku vytéká vodopád, který na druhé straně paluby napájí plavecký bazén. Na okolní „pláži“ stojí v půlkruhu klasické domorodé přístřešky, zajišťující alespoň trochu stínu v horkých tropických dnech. Nechybí ani autentické palmy a barové stání, kde vám namíchají ty nejlepší drinky pro osvěžení během parného odpoledne.

Pokud vás omrzí koupání v bazénu a dali byste přednost rozlehlejší vodní ploše, není nic jednoduššího, než si na zádi spustit do vody molo s plážovými lehátky a smočit se přímo v moři, nebo využít jeden z připravených vodních skútrů a vydat se na obhlídku okolí.

A když vás náhodou potká nepříznivé počasí? Nevěšte hlavu, obří vulkán zde totiž nemá pouze estetický efekt. Vedle dvoupatrové kajuty pro vlastníka lodi se v něm totiž skrývá kino, knihovna, posilovna, herní místnost a malé lázně. Taková nabídka aktivit snad uspokojí všech 10 pasažérů, které jachta Tropical Island Paradise dokáže ubytovat.

Tak už víte, jak by měla vypadat vaše příští dovolená? Brázdit moře rychlostí kolem 28 km za hodinu a přitom si užívat prostředí tropického ráje ve společnosti vašich nejbližších je jistě lákavá nabídka pro každého…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here