Nejvíc sexy garsonka v LA prodána za 6,2 milionu dolarů

0
1324

Garsonka je s uvozovkami proto, že tohle sídlo není žádný drobeček o rozměrech malého bytu. Opak je pravdou. Jeho součástí je i samostatná wellness a spa místnost pro odpočinek po probdělých nocích. Přepychová garsonka je totiž určená především k oslavám všeho druhu. Zlatá mládež Hollywoodu se tu navíc může kochat i nezapomenutelným výhledem přímo na oceán ze všech místností.

Luxusní letní sídlo, kde se z každé horké noci a západu slunce stává nezapomenutelný zážitek, nabízí rozlehlé místnosti s vysokými stropy na případné sbírky umění. Jižní stěny obýváku i jídelny jsou navíc prosklené s průchodem do bazénu a lázní. Domácí pohodu i během chladných dní dotvoří velký krb i příjemné tlumené osvětlení.

A jelikož jsme v Hollywoodu, má dům i vlastní divadlo, několik plasma televizí, bar a garáž nikoli pro auto, ale rovnou pro limuzínu. Ačkoli celé sídlo může působit jen jako dům na pořádání party, jeho využití je ve skutečnosti mnohem širší a architekti mysleli opravdu na všechno. Najdeme zde například plně vybavenou pracovnu s výhledem na pulsující život v Los Angeles.

Nejvíce sexy garsonka v LA, tak se této vilce říká. Světově představuje vrchol luxusu, umění i architektury. Taková je ostatně každá nemovitost od bratrů Altmanových. Ti si dokázali vybudovat movitou klientelu složenou především z filmových producentů, herců, VIP osobností a podnikatelů napříč celým světem.

Residence, jež bratři Altmanovi nabízejí, zahrnují veškeré prvky luxusu – od umění a architekturu až po specifické potřeby a přání každého zákazníka. Nenabízejí domy, nabízejí životní styl. Nejčastěji ve čtvrti Beverly Hills si můžete vybrat od okouzlujících letních rodinných sídel a podkrovních domků až po prosklené paláce s vlastním personálem. Josh i Matt Altmanovi udělají rovněž všechno proto, aby se vám nová nemovitost stala opravdovým domovem. Chcete žít na pláži, mít výhled na skály Hollywoodu nebo si jen pronajímat přepochový byt na okraji města? V pořádku, zde jste ve světě, kde nic není nemožné.

Minulý rok bratři prodali nemovitosti v hodnotě přes 38 milionů dolarů a poptávka neustále vzrůstá…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here