HTC HD2: Telefon, jenž nezná konkurenci

0
1944

Microsoft právě uvedl na trh novou verzi Windows 6.5 – operačního systému pro Windows Phones a HTC tuto novinku dokonale doplnilo uvedením mobilního telefonu HTC HD2 – telefonu, který bude nějaký čas nedostižným etalonem pro konkurenci. 

PRACOVAT – jakkoli, kdekoli a s kýmkoli

HTC HD2 byl speciálně navržen tak, aby plnohodnotně zastoupil práci vašeho počítače, když jste na cestách. Samozřejmě zde najdete kancelářské aplikace Microsoft Office, jako je Outlook, Excel a PowerPoint. Stručně řečeno, můžete si užívat všeho, na co jste zvyklí na svém počítači a veškeré soubory také bezpečně zálohovat na serveru Microsoft´s My Phone.

HTC HD2 je první telefon s HTC Sense a Windows Mobile 6.5, který staví lidi do centra pozornosti a umožňuje jednodušší a přirozenější práci s telefonem. 4,3” kapacitní dotykový displej s vysokým rozlišením 800×480 a ultra tenké tělo HTC HD2 znamenají pro uživatele bohatší možnosti práce s telefonem kdykoli a kdekoli. Velký display oceníte například i při předpovědi počasí, jelikož ukazuje lokalizovanou animovanou předpověď. Pro vlastní pohodlí a podle vlastního stylu si prostřednictvím Windows Marketplace můžete stáhnout i množství dalších nejrůznějších aplikací, které vám budou usnadňovat život každý den.

UŽÍVAT SI – přes Facebook

Neohromuje vás fakt, že vám telefon umožní poslouchat oblíbenou hudbu, fotografovat, přehrávat filmy a videa, hrát hry a zároveň funguje jako navigace? Nevadí, umí totiž daleko více…
HTC HD2 umožňuje svým majitelům zůstávat na příjmu pro své přátele i kolegy, neboť – jak již bylo napsáno –  komunikace s HTC se zaměřuje hlavně na člověka. Proto telefon dokáže přehledně zobrazit informace o proběhlé komunikaci, v níž jsou zahrnuty nejen telefonáty a textové zprávy, ale i e-maily a dokonce i statusy na Facebooku. Telefon také obsahuje HTC Peep, novou verzi Twitter aplikace pro Windows. Na oblíbené focení a záznam videa je připravený 5 MPX fotoaparát s autofocusem  a dvojicí přisvětlovacích LED diod. Snímky okamžitě po vyfocení můžete snadno a rychle pověsit na Facebook nebo Twitter.

Výrobci slibují přímo hvězdné funkce, vytříbenou kvalitu a překvapivě i lidovou cenu – od začátku listopadu si tak můžete tento dokonalý kousek pořídit za částku 14 999 Kč a mít tak věrného společníka pro podnikání opravdu na úrovni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here