Septwolves: Vlčí smečka v jediném luxusním kousku

0
1573

Vlk, příliš hrdý a silný na to, aby kdokoliv utlumil živel v hloubi jeho srdce a domestikoval ho – proto byl vyšlechtěn pes, avšak vlk zůstává stále vlkem! Je pověstný svou obávanou silou, která však nespočívá pouze v jedinci – opírá se o moc smečky, její soudržnost a charakter spolupráce. Toť i charakteristiky firmy Septwolves, jejíž základní kámen byl do půdy vpasován v městečku Jinjiang již v roce 1990, a neřadí se tedy mezi zástup začátečníků v oboru.

Od té doby společnost Septwolves sbírá jedno ocenění za druhým, následují ty nejhodnotnější. Dva roky po založení přišlo ocenění The Golden Summit Award. V roce 2005 obdržela firma cenu od organizace World Brand Lab, čímž se zařadila mezi 500 nejhodnotnějších čínských značek a zároveň na 155. pozici Světového ekonomického fóra. V roce 2007 následovala Brand Value Award a roku 2009 Achievement Award. Za dobu svého vzestupu si „sedm vlků“ zajistilo řadu dalších asijských ocenění za módu. Značka má neustále co nabídnout vyšší vrstvě v Číně, a právě z toho důvodu nyní míří její stopy také na evropský trh.

Pro novou kolekci nenechala společnosti nic náhodě a do služby povolala světoznámého designéra Daniela Fareta, tedy jednoho z nejváženějších návrhářů v branži. Znalci značek Thierry Mugler, Jean-Charles de Castelbajac, Renoma a  Jacques Fath nyní přikyvují, jelikož jsou se jménem Daniel Faret velice dobře obeznámeni – jeho úspěšné kolekční počiny mluví za vše. Matador oboru dodal kolekci kýžený nádech nejvyššího luxusu, naplnil ji osobitostí, designérským umem a neopakovatelností.

Máte na výběr ze širokého portfolia luxusních kožených módních doplňků, jež o vás a vašem stylu řeknou mnohé. Rozmanitý sortiment pánských a dámských pásků a peněženek, brašen a kabelek uspokojí i ty nejnáročnější! Pro potěchu oka poslouží rozšířená obrázková galerie produktů. Pro kompletní nabídku produktů zavítejte na oficiální stránky Septwolves.

Kvalita výrobků nezůstala neznámou ani pro George W. Bushe a Michaela Schumachera, jejichž kožené pomůcky se pyšní hned několika vlčími atributy. Taktéž jako například pro fotbalisty Bílého baletu, tedy Realu Madrid. Jak praví jedno přísloví: „Ptáka poznáš po peří, vlka po srsti, člověka po řeči,“ tak Septwolves poznáte podle nejvyšší kvality a precizního zpracování každého centimetru čtverečného vašeho vytouženého doplňku.

„Pokud jste byli v roce 1807 chytří, přestěhovali jste se do Londýna, pokud jste byli chytří v roce 1907, přestěhovali jste se do New Yorku, a pokud jste chytří v roce 2007, přestěhujete se do Asie,“ nechal se jednou slyšet vizionář Jim Rogers. Asie a konkrétně Čína, kde má značka původ, není tím, pod čím ji má řada lidí povrchně zařazeno. Možná to nebude trvat dlouho, kdy otěže nejvyššího luxusu drapne svými pařáty čínský drak a začne diktovat trendy v odvětví luxusu pro „zbytek světa“! Velice dobře si proto zapamatujte pojem Septwolves.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here