Triton 1000: Pod mořskou hladinu jedině se stylem!

2
1200

Snad každého pyšného majitele luxusní jachty za určitou dobu přestane bavit stereotypní plavba po hladině a jeho dobrodružné srdce zatouží prohlédnout si rozmanitý svět, který se skrývá o několik desítek metrů níže. Pro začátek si možná zajistíte potápěčský kurz a pak oblečeni do nepohodlného neoprenu obdivujete podmořské krásy na vlastní pěst, ale jakmile se vám naskytne příležitost mít ponorku, která vám bude říkat pane, neodoláte.

Triton 1000 je nejnovějším modelem amerického výrobce U.S. Submarines a svůj prostor si může získat na každé střední až velké jachtě. Díky minimální váze i rozměrům ho lehce dopravíte na jachtu, zaparkujete na svou palubu a aniž byste potřebovali jakékoliv další vybavení, s tím stávajícím svou novou ponorku spustíte pod hladinu kdykoliv si vzpomenete.

Ačkoli si v tak malém prostoru můžete připadat stísněně, výrobce myslel v první řadě na vaše pohodlí a bezpečnost. Svou divokou podmořskou jízdu si tedy budete užívat v pohodlí jednoho ze dvou luxusních kožených sedadel v průhledné klimatizované kabině. Místo kormidla v Tritonu uchopíte do ruky intuitivní joystik a na vaše bezpečí bude dohlížet počítačový monitorovací systém. Zavřete víko a neopakovatelná jízda může začít!

Po prvních nejistých „krůčcích“ obklopeni vodou ze všech stran se konečně uvolníte, pevné sevření ruky povolí a vy získáte potřebné sebevědomí pro dobývání podmořských pokladů. Kolem vás budou proplouvat pestrobarevné ryby, o jejichž existenci jste předtím neměli ani tušení a mnohokrát zatoužíte mít je ve svém vlastním akváriu. A kdo ví, pokud budete mít štěstí, možná narazíte i na nějakou tu truhlu se zlatým pokladem…

U.S. Submarines při zakoupení ponorky Triton 1000 rovněž zdarma nabízí kurz ovládání a údržby vaší nové hračky. Máte tak jedinečnou možnost vtrhnout do mořských hlubin jako ostřílený pilot, kterého jen tak něco nerozhodí. A na kolik vás vlastně celá ta zábava přijde? Ceny Tritonu začínají na 1,69 milionu dolarů, což je přibližně 28 milionů korun.

Společnost U.S. Submarines také dodává 4 Tritony do luxusního podmořského resortu Poseidon, jehož otevření se plánuje na příští rok. Pokud se ubytujete v tomto jedinečném podvodním letovisku, můžete se zdarma zúčastnit kurzu „pilotování“ Tritonu a zkusit si řízení ponorky dřív, než se definitivně rozhodnete ji koupit.

Ať už budete řídit Triton 1000 jen na zkoušku, nebo si ponorku koupíte a budete prozkoumávat mořské dno kdykoliv se vám zachce, všechny tyto jízdy budou jistě nezapomenutelné a poskytnou vám jak skvělé odreagování od každodenních starostí, tak i uspokojení vaší dobrodružné duše.

2 KOMENTÁŘE

  1. může to být úžasný zážitek, na druhou stranu jelikož mám potápěčský kurz, mám ohromný respekt z vody a z hloubek, proto zatím zůstanu u 20 metrů v nepohodlném neoprenu než se pouštět do větších hloubek v pohodlném křesle… a to i kvůli penězům:-) ale jinak určitě zajímavý článek rozšiřující obzory… stejně jako každý další zde na DL.
    Díky

  2. Pěkný večer, já jsem samozřejmě nechtěla nijak cíleně zatracovat potápěče a nutit je k nákupu ponorky. Šlo mi spíš právě o – jak říkáte – rozšíření obzorů čtenářů Dreamlife a přiblížit jim novou hračku miliardářů, která mě osobně velice zaujala 🙂
    Každopádně děkuji za Vaši reakci a přeji příjemný týden. Pavla Hořínková, autorka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here