HÄSTENS – Královská značka švédských postelí

4
3087

Důkazem kvality a nepřekonatelného komfortu postelí Hästens, které na první pohled  poznáme díky nezaměnitelné modrobílé kostce, mohou být nejen mnohé certifikáty kvality, ocenění a reference, ale také fakt, že na postelích Hästens už více než padesát let spí i švédská královská rodina.

Všechny postele značky Hästens jsou již od počátku vyráběny tradičním způsobem, tedy ručně a výlučně z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, len, bavlna, vlna a dřevo borovic z lesů na severu Švédska. Každý z těchto materiálů má svou nezastupitelnou funkci, kterou se dodnes nepodařilo překonat žádným uměle vyrobeným materiálem. Dřevo ze švédských borovic, ze kterého jsou vyrobeny všechny postelové rámy, jim dává mimořádnou pevnost, stabilitu a tichost.

Technická dokonalost je dalším faktorem, který přispívá k tomu, že luxusní postele Hästens jsou považovány za nejlepší volbu na trhu. Klíčovou součástí postelí Hästens je patentovaný systém pružin z kvalitní oceli. Každá z nich je umístěna ve vlastní látkové kapse, díky čemuž se jednotlivé pružiny křivkám našeho těla přizpůsobují dokonale a navíc nezávisle na sobě – pohne-li se tedy partner v posteli vedle nás, ani to nezaregistrujeme.

Značka Hästens kromě samotných postelí vyrábí také příslušenství a doplňkový sortiment. Ložní prádlo je vyrobené ze stoprocentně přírodní bavlny, přikrývky i polštáře jsou plněné husím nebo kachním prachovým peřím, které bezvadně ventiluje a udržuje teplotu, čímž zajišťuje maximální komfort v každém ročním období.

Důraz na dlouholetou tradici Hästens se projevuje i v designu. Tradiční modrobílá kostka, připomínající šachovnici, je poznávacím znamením značky. V dnešní kolekci již můžeme vybírat z mnoha dalších vzorů od bílé, přes pastelové barvy až po temně černou, každý vzor však nezapře osobitost a tradici značky.

Že jsou postele Hästens opravdu mimořádně kvalitní, potvrzuje i fakt, že na všechny modely je poskytovaná záruka 25 let a jejich skutečná životnost prokázaná v praxi je téměř dvakrát delší. Součástí filozofie značky Hästens je totiž myšlenka, že není tak důležité to, co je viditelné, ale hlavně to, co je pod povrchem.

4 KOMENTÁŘE

 1. Hastens postele mame treti rok a dnes to vidim jako dobrou investici.Tehdy jsme velmi zvazovali kvuli cene, ale dnes bych nemenil.Dokonce jsme si tak zvykli,ze jezdime jen do hotelu kde tyto postele maji.Kdyz budete mit monost si na golfu nebo jine akci do teto postele zkusit lehnout tak doporucuji,sami ucitite ten rozdil.

 2. pane Simone, smělý dotaz, kolik taková postel stojí? Už dříve jsem v Top class četl, že klidně i milion Kč. Vím, že kvalita něco stojí, ale tohle mi přijde skutečně dost 😉
  Děkuji za odpověď a přeji Vám mnoho úspěchů.
  vlada

 3. Postele Hastens má v ČR už řádově větší tisíce lidí a významné % z nich nepatří mezi nejbohatší…
  Je to o myšlení – v posteli prožijete 8h denně, tedy 1/3 života… a v autě většinou významně méně… přesto auto za miliony korun si koupíte a za 5 let odepíšete 75% z pořizovací hodnoty… kdežto ta postel má 25 let záruku… tedy amortizace je jištěna, narozdíl od auta. Kdo nemá tu postel, nemůže pochopit.
  My jednu máme, řekněme nižší střed, ale neměnili bychom, to si radši koupím auto každých 5 let a ne každé 4 roky… Zajděte si do showroomu v Brně nebo v Praze a vyzkoušejte si na vlastním těle ten rozdíl.

 4. Přijde mi vtipné když někdo řeší kolik stojí postel a přitom je ochoten dát ekvalentní sumu za hodinky… chápu,že většina zdejších čtenářů jsou Kiyosakiho odkojenci a bez nedosahujících příjmů… ale zamyslete se nad tím, že majitelé Hastens nekupují postele za poslední peníze a že v životě jsou i hodnotnější věci než hodinky, kabelky, Maledivy na 14 dní.. nebo 20palcové disky na Octaviu… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here