Luxusní bavlněné a saténové povlečení z nejkvalitnějších materiálů

1
2187

Povlečení pro náročné
Ložní prádlo z přírodních materiálů, jako je Mako Jersey nebo bavlněný satén, se těší velké oblibě především pro svou hebkost a prodyšnost. Protože je velmi příjemné na dotyk, sladce se v něm usíná. Mako Jersey je zárukou vysoké jemnosti. Další jeho výhodou je nežehlivá úprava a možnost sušení v sušičce. Neméně příjemně se Vám bude usínat v povlečení z bavlněného saténu. Mezi jeho hlavní přednosti patří luxusní vzhled, dobrá absorpční schopnost i dlouhá životnost. Podobně jako povlečení z Mako Jersey si saténové povlečení díky svým vynikajícím užitným vlastnostem dlouho zachovává svůj původní vzhled. Můžete ho mnohokrát vyprat a stále bude vypadat jako nové. Chladivý saténový povrch oceníte především v letních měsících. Bohatý výběr povlečení z těchto luxusních materiálů má v nabídce společnost Stella Ateliers.

Nejvyšší kvalita povlečení
Jak dokazují četné zkušenosti zákazníků, není povlečení jako povlečení. Výrazné rozdíly najdeme především v materiálovém složení. Povlečení Stella Ateliers se pyšní vynikajícími referencemi, neboť přináší tu nejvyšší kvalitu.

Dotvořte interiér své ložnice
Mezi další přednosti ložního povlečení Stella Ateliers patří stylový moderní design, který může mít mnoho podob. Každý rok se totiž můžeme těšit na novou kolekci, která dodá ložnici moderní vzhled. Líbí se Vám květinové motivy, proužky, anebo asymetrické geometrické tvary? Stačí si vybrat. Zkrášlete svou ložnici dle libosti a užívejte si chvíle Vašeho odpočinku v neobyčejně příjemném povlečení té nejvyšší kvality. A pokud toužíte po módním, a zároveň praktickém doplňku Vaší oázy spánku, můžete si na www.stella-ateliers.cz vybrat také některý z postelových plédů či přikrývek.

Tváří kolekce Stella je Vicemiss ČR Veronika Pompeová, kterou pro novou kolekci vystřídá vítězka soutěže krásy Atraktivní Tvář, která probíhala na módním portálu www.Atraktivni.cz.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here