Špičkové greeny na Djerbě: Přijeďte si zahrát golf!

0
1903

Djerba_Catamaran

Mezi písečnými dunami byste zelené golfové plochy určitě nehledali, a je to škoda. Na Djerbě, ostrově báječných dovolených, se nachází jedno z nejluxusnějších golfových hřišť ve Středomoří. Dokonalé hrací plochy a řada promyšlených překážek nadchnou i profesionální hráče.

Golf je na Djerbě velice vyhledávanou sportovní aktivitou především v zimních měsících. Průměrné teploty jsou v tomto období ideální. Pohybují se kolem 20 °C. Podzim je o poznání žhavější (cca 29 °C), ale hra se může stát zajímavým zpestřením odpočinkové dovolené v Tunisku. Hřiště navíc nabízí kouzelnou atmosféru palmových hájů a mořské hladiny. Člověk se tu báječně odreaguje!

Djerba Golf Club

Jste začátečník, středně pokročilý nebo profesionál? Tady si zahraje každý. Djerba Golf Club se skládá ze tří devítijamkových hřišť různých náročností. Les Acacias je jako stvořené pro nováčky k trénování odpalů a techniky. Naproti tomu Les Palmiers patří k těm nejtěžším. Hlavní roli zde hraje přesnost.

Všechna hřiště mají jedno společné, a sice dokonale upravené greeny s propracovanými překážkami – bunkery, vodní plochy, pískové duny, palmy i kaktusy – prověří vaši zdatnost v golfu a trpělivost.

Djerba Golf Club má také atraktivní zázemí, které je nedílnou součástí golfové společnosti. Hráčům je k dispozici stylová klubovna, bar, restaurace, šatny i půjčovny náčiní.

Co může Djerba svým hostům nabídnout?

Na Djerbu se samozřejmě nejezdí jenom za golfem. Tento pohádkový ostrov ze všeho nejvíc potěší průzračným mořem, bílými písečnými plážemi a exotickou atmosférou. Člověk si tady připadá jako na dovolené v Karibiku, jenom je to o poznání levnější. Ceny last minute dovolených na Djerbu jsou pohádkové. All inclusive zájezd pořídíte od 9 690 Kč.

Turisty sem lákají také luxusní hotelové resorty, které poskytují veškeré pohodlí. Stravování all inclusive, animační programy, kosmetické služby ani masáže nemají chybu. Není se čemu divit, že zde řada turistů tráví několikatýdenní pobyty. Hýčkání místním personálem se ne a ne nabažit. Mnozí z nich se sem rok co rok vracejí.

Nač sedět doma a klepat se zimou, když na Djerbě se ještě můžete ohřát a prodloužit si léto. Stačí si zabalit kufry a vyrazit třeba hned. Zážitky na vás již čekají!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here