Six Senses: Potěšení pro vaše smysly

0
1279

Six Senses jsou lázně proslulé na celém světě. Nenechte se ale mýlit, lázně nejsou vše, co Six Senses nabízí. Součástí každého komplexu je kompletní servis pro náročné klienty. Užijete si nejen relaxačního programu, ale také luxusního a neotřelého ubytování, relaxu u azurového moře, sportování a v neposlední řadě krásné nedotčené přírody.

Soneva Resort Six Sensen poskytuje luxus na té nejvyšší úrovni v kombinaci s tradičním designem, architekturou i službami, které jsou vlastní této oblasti. Pro hosty jsou tak připraveny jedinečné zážitky, které potěší všechny lidské smysly. Hlavní myšlenkou celého projektu Soneva Six Senses je inteligentní luxus.

Omezená kapacita ubytovacího zařízení umožňuje dosáhnout výjimečné kvality služeb. Vybavení je vyrobeno z obnovitelných a udržitelných zdrojů, v kuchyni se vaří z těch nejčerstvějších surovin, které jsou získávány z vlastní zahrady. Projekt Soneva není výjimkou, která se vám dostane pouze na Maledivách, kde jsou již dva resorty Fushi a Gili. Stejného standardu si užijete i v Thajsku.

Soneva klade také velký důraz na soukromí a možnost volby, který vidí jako nezbytnou součást vysokého luxusu. Vždy vám bude přidělen stejný osobní komorník, číšník i hospodyně, abyste se cítili co nejlépe. Také zde můžete vidět, jak kuchař sklízí čerstvou zeleninu z místních zahrad přímo před vašima očima, nebo vinný sklípek, kde si sami můžete před večeří vybrat víno podle chuti, pro nezasvěcené je tu možnost večeře s vinnou přednáškou.

To ale stíle ještě není vše, co Six Senses nabízí. Zbrusu novým projektem je resort Six Senses Laamu, který se nachází na ostrově Olhuveli na jihu Malediv. Při příjezdu vás vřele přivítá četná tropická vegetace a azurově modré moře. Hotel je otevřen teprve půl roku a vybírat můžete ze 100 plážových vil, vodních vil a vodních apartmánů. Samozřejmě je zde také kladen velký důraz na soukromí, pohodlí a luxus. Laamu stejně jako Soneva využívá především přírodní materiály. Souznění s přírodou vás rozhodně nemine.

Služby hotelu a vybavení pokojů je přímo královské, nic zde nebudete postrádat. K dispozici je hotelová restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, sauna, fitness centrum, wellness centrum a lázně. Na pokojích si užijete velkou královskou postel, televizi se satelitem, minibar, telefon, internet a klimatizaci. Každého jistě potěší soukromá pláž a zahrada s relaxačními lehátky.

Pro aktivní dovolenkáře je připraven široký výběr aktivit. Vyzkoušet můžete windsurfing, rybaření, jízdu na kanoích, potápění, šnorchlování, vodní lyžování nebo různé exkurze a výlety na okolní ostrovy. Jedno je zde jisté, nudit se rozhodně nebudete.

Six Senses je znamením nekompromisního luxusu v souladu s čistou přírodou. Dokonalé relaxační účinky spolu s krásným prostředím a ukázkovou profesionalitou vás okouzlí natolik, že se nebudete chtít vrátit domů.  Six Senses nabízí vždy o něco víc než ostatní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here