Masterminding: Nejlépe střežené tajemství úspěšných

0
2324

Dnes je 79. den. 79. den, kdy máte možnost svůj život vědomě řídit za pomoci Navigátoru FOKUS, špičkového plánovacího nástroje, bez kterého si někteří lidé už jen stěží dokáží představit svůj den. Vezmete-li si svůj FOKUS nyní k ruce a nalistujete 6. stránku, narazíte na tabulku, která dost pravděpodobně zeje prázdnotou a která vynesla na svět největší počet otazníků. Nadpis tabulky je “Moje mastermindingová skupina”. A většině z nás dál pluje hlavou proud otazníků: “Master… co? Co to je?”

Masterminding je pro nás zatím jen pouhým záhadně znějícím slovem. Co se pod ním skrývá? Pohled do slovníku nás zklame – překlad znamená prostě “vedoucí”. Ovšem úspěšní lidé používající Masterminding vydělávají každým rokem více a více peněz! Chtěli byste to také? Jak by se změnil váš život, kdybyste každé 2 roky zdvojnásobili své příjmy? Můžete! Stačí, když budete jako oni praktikovat Masterminding. Jak to vypadá?

Jedna úspěšná podnikatelka jednou zavolala prezidentovi malé ocelářské společnosti a řekla mu: “Mohu zvýšit efektivitu vaší firmy, pokud mi dovolíte strávit s každým vaším vedoucím pracovníkem 15 minut.”  Prezident firmy se zeptal: “A kolik mě to bude stát?” “Nic, pokud to nevyjde,” odpověděla. “Za 3 měsíce mi můžete poslat šek na částku, jakou uznáte za vhodnou. To je čestná nabídka, nebo ne?” Prezident firmy souhlasil… Na konci tříměsíční lhůty vzrostly obchody společnosti tak, že prezident poslal té podnikatelce šek na 350 000 dolarů! (jedná se o skutečný příběh) Jedna jediná jednoduchá rada – za 350 000 dolarů?!?

Opravdu úspěšní lidé pochopili sílu spolupráce. Největší, nejsilnější a nejbohatší podnikatelé vybudovali své byznysy prostřednictvím kooperace. Bohatí lidé se proto schází pravidelně s několika jinými úspěšnými lidmi a konzultují spolu své skutečné podnikatelské situace a plány. Získávají tak zpětnou vazbu nebo praktické odpovědi na své otázky. Umíte si představit, co se bude dít, když se takových “moudrých rad za 350 000 dolarů” sejde několik?

Co to tedy Masterminding doopravdy je?
“Master” je označení pro matrici na lisování gramofonových desek, CD či DVD. “Mind” znamená mysl, mozek, intelekt a “minding” pak myšlení. Jedná se tedy o otiskování myšlení úspěšných lidí do mého mozku.
A v tom je obrovská síla!
Je to vlastně jediná skutečná a zároveň nejlepší podnikatelská škola na světě.
Je to detektor příležitostí.
Je to mozkový trust využívající sílu, zkušenosti a energii skupiny.
Je to vaše vlastní “dozorčí rada”, která zvyšuje vaší efektivitu, protože pomůže radou, zkušeností a zároveň vás bere za slovo, že svůj nápad zrealizujete.

Dochází zde k synergii mezi podnikateli, k synergii těch nejtvořivějších mozků ve společnosti, jehož důsledkem je explozivní rozvoj podnikatelů a jejich byznysů. Jak by se vám líbilo, kdyby vám zavolal milionář a nabídnul vám, že vás “vezme do učení”? Brali byste to? A jak by se vám líbilo, kdybyste mohli navštěvovat skupinku, kde by bylo úspěšných lidí hned několik?

Máte zájem o setkávání v takové skupině? Nevíte, kde ji najít? Nejste sami! Protože u nás je Masterminding poměrně nová věc, a je proto velmi těžké takovou skupinu najít. Řešení přináší Akademie úspěchu. Dala si za úkol podpořit a rozšířit tuto myšlenku u nás. Proto Akademie úspěchu založila Master-Club, který sdružuje takto uvažující podnikatele. Jestliže se stanete členem Master-Clubu, dozvíte se o vám nejbližší skupině a získáte doporučení, aby vás členové skupiny přijali mezi sebe. A to je jenom začátek cesty. Master-Club přináší pro své členy řadu dalších aktivit, mající jediný cíl – otevřít vám dveře k vašemu vlastnímu úspěchu!

Více informací a vstup do Master-Clubu naleznete zde!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here