Sea Ray 230 Sundeck: Tam kde začíná zábava

0
1693

Když lyžujete nebo surfujete na vodě, můžete se znovu nalodit žebříkem v zadní části lodě. Na stejném místě také odpojíte lano. A konečně, na Sea Ray’s 230 Sundeck můžete během stání na koupací plošině odložit své lyže. Otevřete zadní poklop a zasuňte je vedle komory s motorem. Je tam dostatek místa – přihrádka je dlouhá téměř 6 stop. Už nikdy více vás tak nečeká voda stékající po celém kokpitu.

Další “chuťovky” na palubě jsou tři chladicí boxy a skvělé rozmístění místa s kormidlem, které charakterizuje tmavý čalouněný povrch a dobře seskupené přístroje. Kromě toho se můžete snadno pohodlně rozhlížet přes čelní sklo na místo toho, abyste se museli dívat přes něj. Hliníkové vidlicové závěsy, které zvedají spodek čalounění na předních lenoškách, prokazují excelentní řemeslné provedení a promyšlenost. Obvykle jsou tyto typy leňošek zavěšené na vnitřní straně musíte se přes ně naklonit, abyste dosáhl na dno jamky. Překvapivě to většina dospělých nezvládne.

Přihrádka ovládacího panelu u kormidla na pravoboku je vylepšena o přídavný port pro MP3 i s připojením pro iPod. V kokpitu se nachází také místo na odložení odnímatelného stolu. Na levoboku má hlavní prostor světlou výšku pro sedících téměř čtyři palce.
Sea Ray dobře promyslel také design spodní části lodě, který charakterizují 3 plátové pásy (lodní obšívky) po obou stranách a něco jako trojúhelník rozšiřující se směrem dolů do zadní části k vnitřnímu páru. Tyto poskytují dostatečný zdvih, který je potřeba, aby unesl váhu navíc v podobě pasažérů a vybavení.

Loď je navržena na rychlost menší než 25 mil za hodinu, což pro zábavu jako vodní lyžování postačí. Naše testovací loď výborně zpomalila a v obrátkách prokázala, že by se mohla rychle vrátit, aby vyzdvihla lyžaře, který upadl. A kdyby byl už na palubě, neměl by problém odložit si svoji výstroj.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server NaPalubu.cz, jediný český magazín z oblasti lodí, charteru a života na moři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here