Safarikemp Dvůr Králové: Dovolená v Africe

0
1584

Safarikemp je novinkou letošního roku ve dvorské ZOO. Můžete si vybrat hned ze tří možností, jak zde pobyt strávíte. Na výběr máte dvoulůžkový pokoj v bungalovu, pobyt v karavanu nebo kempařskou klasiku ve stanu. Celý Safarikemp je vydesignován ve vkusném africkém stylu, aby si hosté připadali skutečně jako na dovolené v Africe. Klienti Safarikempu navíc získávají na celou dobu svého pobytu volné vstupenky do areálu ZOO. To stojí za to, co říkáte?

Nejluxusnější formou ubytování je pobyt v bungalovu, který v sobě skrývá dva dvoulůžkové  pokoje (hotelového typu) s vlastním vchodem, koupelnou a chodbičkou. Každý pokoj má také vlastní terasu, ze které můžete ve dne i v noci pozorovat pouze přes nenápadný plot stádo antilop a zeber. Pobyt v bungalovu je ideální pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít ničím nerušenou dovolenou. V pokoji je totiž zajištěna možnost dvou přistýlek, dětské postýlky a v ceně ubytování je i snídaně. Dále se v pokoji můžete těšit na velkou televizi a připojení k internetu.

O zvířátka ale nepřijdete ani když se rozhodnete pro jednu z levnějších variant. Pro návštěvníky v karavanech a stanech jsou v ceně ubytování k dispozici sprchy a toalety. Další možností za drobný příplatek je pračka a sušička. Stravovat se můžete v restauraci U Lemura, která je přímo v areálu ZOO, ve fastfoodových stáncích nebo můžete zavítat do centra města Dvora Králové, kde o restaurační zařízení není nouze.

Pro všechny návštěvníky Safarikempu jsou k dispoizici bazén, vířivka a dětské hřiště. Pokud byste se přece jen na chvíli nudili, můžete si půjčit kola na místní recepci a vyrazit na výlet do okolí. Do Safarikempu se nemusíte bát vzít ani své čtyřnohé miláčky. Pejsci jsou zde vítáni, ať už se rozhodnete pro stan, karavan nebo bungalov.

Další možností, jak strávit noc v ZOO je Hotel Safari, který je situován přímo v areálu. Ubytovat se zde můžete jak v pokojích, tak v prostorných apartmánech, to vše v exotickém stylu s třemi hvězdami. K dispozici budete mít konferenční salónek, což ocení zejména firmy, bowling a hotelový vyhřívaný bazén.

Pobyt v Safarikempu nebo Hotelu Safari si můžete zpříjemnit zakoupením jednoho z mnoha ZOO zážitků. V nabídce jsou zážitkové programy, díky nim se dostanete do bezprostřední blízkosti divokých afrických zvířat. Na výběr máte z Offroad Safari, Večerního Safari, ZOO Zadními vrátky, Ošetřovatelem v ZOO, Po ZOO s průvodcem a Hodina zahradnictví.

Pokud Vás láká dovolená v Africe, nebo jen plánujete navštívit světoznámou dvorskou ZOO, neměli byste vynechat pobyt v Safarikempu, popřípadě v Hotelu Safari. O africké zážitky zde nebudete mít nouzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here