Noc v luxusním hotelu za pár dolarů: Kdo dřív přijde…

2
1506

Pouze několik měsíců po extravagantní cestě kolem světa za milion dolarů přicházi LHW s další lákavou nabídkou, která, dalo by se říci, leží na opačném pólu finančních možností. Nepotřebujete milion dolarů, vlastně nepotřebujete žádnou závratnou částku. K tomu, abyste si užili noc v luxusním hotelu vám teď stačí méně než dvacet dolarů, trocha štěstí a schopnost jednat rychle.

A teď dávejte pozor, vyjasníme si čísla zmíněná v úvodu. V roce 1928 byla založena společnost The Leading Hotels of the World s cílem uspokojovat potřeby a toužebná přání těch nejnáročnějších cestovatelů. Bystřejší čtenáři si jistě spočítali, že letos LHW slaví své osmdesáté výročí, a to v opravdu velkém stylu.

Ve středu 1.10. letošního roku přesně ve 12 hodin Greenwichského (13:00 hodin středoevropského) času si po dobu 80 minut budete moci rezervovat maximálně 2 noci v některém z hotelů, které se na projektu podílejí. Myslíte, že těch čísel už bylo moc? Počkejte si ještě na ta poslední: cena za jednu noc je neuvěřitelných 19,28 dolarů – v některých případech je to až 95% sleva z obvyklé částky.

Lákavá nabídka má ale samozřejmě i přísná omezení. Například si své dvě noci musíte zamluvit na období od 1. listopadu do 15. prosince. Dvě noci jsou zároveň maximum, které si může jedinec objednat  – delší pobyt se sice nevylučuje, ale od třetí noci si už hotel bude účtovat plnou sazbu.

Síť luxusních hotelů také prozatím tají počet pokojů uvolněných k této akci. Do třetice, ubytování si mohou rezervovat pouze uživatelé zaregistrovaní na domovské stránce LHW, kde najdete i kompletní seznam všech hotelů, podílejících se na projektu. Jestli jste tak ještě neučinili, zanechte teď na okamžik čtení, a využijte možnosti předregistrace, abyste příští středu v jednu hodinu odpoledne zbytečně neztráceli čas. To by se vám při honbě za tím nejlepším pokojem nemuselo vůbec vyplatit.

Podle zasvědcených zdrojů bude totiž rezervace pokojů probíhat podle pořekadla Kdo dřív přijde, ten dřív mele, a každý z nás jistě ví, co to znamená. V tuto konkrétní chvíli budou u svého počítače sedět lidé z celého světa, dychtící po prvotřídním ubytování …

Tak s chutí do toho! Máte poslední týden na to, abyste si vybrali jeden z necelé stovky prestižních hotelů po celém světě. Ze seznamu si určitě vybere každý, pokud jste se třeba ještě nesmířili s ospalým podzimním počasím, můžete vyrazit do slunného Karibiku. Nebo nakupovat do Paříže či Londýna! Prohlédnout si Kapské město, projet se na gondole v Benátkách a vyfotit se u Sochy Svobody!

Nechcete-li zbytečně utrácet za letenky, vyberte si některý z hotelů v Německu a Rakousku. A nebo doufejte, že najdete aerolinky, které také slaví nějaké to výročí… Kdybyste se opravdu nechtěli nikam daleko vléct kvůli pouhým dvěma nocem, najeďte kurzorem na pražský hotel Le Palais Prague.

Můžete litovat, že instituce nebyla založená o pár století dříve, protože by potom cena byla pravděpodobně ještě nižší, a nebo můžete jednat, v určený čas usednout k internetu a pokusit se získat dvě pěkné noci v exkluzivním hotelu. Přejeme vám hodně štěstí!

2 KOMENTÁŘE

  1. Od tak prestizni spolecnosti, jakou LHW bezpochyby je, jsem cekala lepsi pripravu na jisty napor zajemcu. Nicmene jsem zvedava na tu nahradni prilezitost 🙂 Pavla Hořínková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here