Principe di Savoia: Luxusní dobrodružství v Miláně

0
1657

Od svého otevření v roce 1927 hotel Principe di Savoia nepřestává hostit celebrity, které navštíví hlavní město italské módy a designu. Hotel se nachází přímo v srdci města, jeho slavná bílá fasáda je přední atrakcí náměstí Piazza della Repubblica. Různé budovy vznikající v průběhu času byly sloučeny do jednoho komplexu v roce 2000, kdy byla část zvaná Duca di Milano spojena lávkou s hlavní budovou.

Majitel hotelu Dorchester Group vlastní také stejnojmenné paláce v Londýně a v jejich kolekci se nachází rovněž velmi elegantní hotel Meurice de la rue de Rivoli v Paříži. Principe di Savoia, tedy Princ Savojský, nabízí 404 pokojů a apartmá kombinujících uhlazený luxus a diskrétní eleganci. Vrcholu tohoto snažení bylo dosaženo na začátku devadesátých let zřízením královského a prezidentského apartmánu.

A právě prezidentské apartmá bude vyhrazeno jen pro vás, pokud se rozhodnete využít nabídku Luxusního balíčku. Apartmá se nachází v posledním patře hotelu a s rozlohou 500 m2 je jedním z největších a nejrespektovanějších skvostů luxusu v Evropě. Zahrnuje tři ložnice (jedna je obvykle plánována pro bodyguardy), jídelnu, obývací pokoj s krbem, soukromou lázeň s bazénem zdobenou freskami, římskou lázeň, jacuzzi, saunu a turecké lázně… Nesmíme zapomenout zmínit velkolepou terasu s nepřekonatelným výhledem na centrum Milána. Oblibu milovníků hudby si získá originální TV a stereo systém z dílny Bang & Olufsen, k výbavě patří dokonce i špičkový klavír.

Po příjezdu do Milána vás bude očekávat limuzína Mercedes s řidičem, který vám bude k dispozici po celou dobu vašeho pobytu. Můžete se těšit na nejlepší šampaňské, non-stop služby zabezpečované přímo ředitelem hotelu, relaxační masáže nabízené každý večer ve vašem apartmá… zkrátka 100% VIP zacházení.

Milánské butiky jsou velmi elegantní, ale pokud se chcete se vyhnout sebemenší nepříjemnosti při jejich návštěvě, hotel pro vás připraví soukromou přehlídku zahrnující nejnovější kolekce největších italských návrhářů, včetně značek jako jsou Armani, Gucci, Valentino, Prada, Roberto Cavalli a Dolce Gabbana …

Nových výšin luxusu dosáhnete, když vás soukromá helikoptéra odveze přímo do sídla Ferrari v Modeně na exkluzivní turné. Jen velmi málo lidí bylo poctěno výsadou prohlédnout si říši Ferrari tak zblízka. Budete mít možnost vstoupit do zákulisí slavného konstruktéra a zúčastnit se exkluzivní předpremiéry nenovějších prototypů. Mávnutím mechanických křídel budete přeneseni zpět do Milána, kde vás čeká druhá noc ve vašem Prezidentském apartmá.

To vše vám umožní zažít nádhernou chuť rozkoší života hvězdy v jednom z nejkrásnějších hotelů v Evropě.

Luxusní balíček zahrnuje:
– 2 noclehy v Prezidentském apartmá
– vrtulník na soukromou návštěvu sídla Ferrari v Modeně – závisí na dostupnosti Ferrari v požadovaném datu
– soukromá prezentace nejnovějších kolekcí nejslavnějších italských módních domů (Armani, Gucci, Valentino, Prada, Roberto Cavalli a Dolce Gabbana)
– limuzína Mercedes s řidičem po celou dobu pobytu
– non-stop služby šéfa a personálu hotelu
– registrace přímo ve vašem apartmá
– štědré košíky s ovocem a květinami, mísy čokolád, pralinek a ovocných koláčků, široký sortiment cukrářských výrobků k odpolednímu čaji, šampaňské a chuťovky k večernímu občerstvení
– relaxační masáže v apartmá, volný vstup do hotelového fitness centra
– osobní dárek při odjezdu

Zdroj a další informace: www. hotelprincipedisavoia.it

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here