Fascinace: Talos a nový rozměr grilování

2
1474

Postup tedy už máte v malíčku, ale přece jenom tomu stále něco chybí. Pořádný gril! Pro inspiraci je nám potěšením představit nový luxusní přístroj, na kterém si však bude vařit jen hrstka vyvolených jedinců. Seznamte se s unikátním grilem Talos Outdoor Cooking Suite.

Toto více než pouze obvyklé kuchyňské vybavení bylo vyrobeno nejen pro vytváření delikátních pochutin, ale zároveň také s přihlédnutím k luxusu a pro potěchu oka. Talos je ručně vyroben z nerezové oceli a navrch ještě pozlacen čtyřiadvacetikarátovým zlatem. Zde je prestiži a preciznosti kladen ten největší důraz. Pompéznost našla nový rozměr!

Není gril jako gril – tento kousek rozhodně nepatří k žádným drobečkům. Grilovací plocha je dlouhá 42 palců, což je po převedení do nám známější soustavy něco přes metr. Vše je zde plně funkční a přitom doladěno a přivedeno k naprosté dokonalosti. Najdete tady kromě samotné grilovací plochy také zabudovanou pánev wok, dřevěné prkénko a třešničku na dortu tvoří úžasné ohřívací zásuvky, díky kterým si exkluzivní pochutiny zachovají křehkost a svěžest, jako by byly právě vytaženy z grilu. Tím ale výhody nekončí. Jako bonus zde najdete i barmankou stanici. Míchat nápoje se stane potěšením a neodmyslitelnou součástí každé grilovací party.

Právě jsme vám popsali světovou exkluzivitu a nejdražší gril na světě, jehož cena v přepočtu vychází na 2,5 milionů korun. Takový nadstandard je rozhodně příjemný a vaši hosté jej určitě ocení. Ba dokonce se jim na chvíli i zatají údivem dech. Večírek ve vašem podání bude opravdu dokonalý. Stačí už jen vybrat vhodnou hudbu, naložit maso a můžeme grilovat. Dobrou chuť!

2 KOMENTÁŘE

  1. Tohle vás fascinuje? Už mi začíná připadat, že pro vaši fascinaci stačí vzít jakýkoli kvalitní výrobek, obložit zlatem a naflákat pár diamantů. Viz zlacený poker set, viz telefony Vertu, viz aligátoří kytara…

  2. Zdravím Vás, Václave, děkujeme za Váš názor. U komentáře jste nevyplnil email, proto zareaguji zde v diskusi. Vždy záleží na úhlu pohledu – kdy jindy by však měl být fascinací gril Talos? Vždyť grilování je nyní na denním pořádku. Nicméně budeme rádi za Vaše případné náměty, případně, máte-li zájem, ozvěte se mi na email radek.novotny@dreamlife.cz, díky. Mějte úspěšnou neděli, Radek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here