Robert Kiyosaki LIVE!

18
1622

S Robertovým jménem a premiérovou knihou Bohatý táta chudý táta má nemalé procento lidí poznámku podobnou této: “Můj první krok za finanční inteligencí.” Jeho knihy posloužily milionům lidí po celém světě nahlédnout pod pokličku financí úplně novým způsobem. To díky tomu, že dospívání prožil, jak je moc dobře známo, se dvěma otci (jedním chudým a druhým bohatým), a tak byl schopen rozpoznat a srozumitelně předat rozdíly mezi smýšlením jednotlivých vrstev.

Cashflow, hospodářská výsledovka, bilanční rozvaha, cashflow kvadrant – na všechna tato slova dal autor možnost pohlédnout z nových, bližších a přátelštějších úhlů pohledu. Tím vrhl na finanční vzdělání úplně nové světlo a podařilo se mu ho dostat do hlubšího povědomí lidí.

“Být bez peněz je dočasné, chudoba je věčná. I když jsi na mizině, můžeš snít o tom, že zbohatneš. Mnozí chudí lidé jsou chudí, protože se vzdali svých snů.”

A nyní se naskýtá příležitost vidět Roberta Kiyosakiho naživo v kongresovém centru v Praze! Seminář se koná v neděli 19.6.2011 od 10:00. Témata semináře se budou týkat následujících oblastí:
– jak zacházet s penězi, jak uvažovat a jak být úspěšný
– jak řešit svoje finanční problémy, jak zmírnit dopady současného ekonomického chaosu
pohled na globální ekonomiku a návody, v čem tato bouřlivá doba představuje pro lidi výzvu
otázky a odpovědi, diskuse

18 KOMENTÁŘE

 1. Třeba od lidí, kteří dosáhli v životě něco víc, než jenom přednášet o tom, jak něčeho dosáhnout. Od lidí, kteří radí z vlastní zkušenosti.

 2. Máte pravdu, že Kiyosaki je lehce rozporuplná osobnost. Ale zaslouží si uznání ve spoustě směrech. Já si myslím, že hodně jeho rad je založeno na jeho osbních zkušenostech, ale respektuji Váš názor.

 3. Hm, vas komentar ma jeden zavazny nedostatek, a to ze on zacal radit a prednaset az potom, co se stal dolarovym multimilionarem 🙂 Takze pro priste, kdyz se bavi lidi, co o tematu neco vedi, tak jdete radeji diskutovat na blesk.cz 🙂

 4. Říká kdo? Říká on. Potíž je v tom, že ta jeho story má tolik trhlin, že mu nelze věřit ani nos mezi očima. Viz výše zmíněný odkaz.

 5. Říká kdo? Říká to mimochodem i web, na který jste poslal odkaz (viz níže).

  V první řadě máte zajímavý přístup, nejprve nevěříte ničemu, co neanonymní osobnost řekne avšak nemáte na to 100% důkaz, ačkoli informace z anonymních webových stránek naopak berete jako automaticky pravdivé a myslíte si, jak jste neovlivnitelný :-).

 6. O tom, jestli je důvěryhodnější Kiyosaki nebo ten web nemá smysl diskutovat, avšak i kdybychom připustili Vaši variantu, tak na samotném webu se píše, že před vydáním první knihy Kiyosaki vydělal >>nikoli $50-$100M, ale pouze $9M

 7. (což je mimochodem jistě pouze částka z daňového přiznání nebo částka jinak vytržená z kontextu), tzn. i kdybychom vzali v úvahu Vaši variantu jako pravdivou, tak Kiyosaki byl tak jako tak ještě před vydáním první knihy dolarový multimilionář.

  Dreamlife je web pro inteligentní a úspěšné podnikatele, pod svůj příspěvek opět vkládám odkaz na server, kde se v diskuzích mnohem spíše setkáte s lidmi na intelektuální úrovni, která je podobná té Vaší, vřele Vám ho tedy doporučuji a odkazuji Vás na něj.

  http://www.blesk.cz/

  Nashledanou :-))

 8. Ještě dodatek, kdyby se vám zdálo, že jeho práci nějak přehnaně hájím, tak je to určitě pravda, jsem totiž živým důkazem toho, že jeho materiály fungují, bez nich bych totiž pravděpodobně stále musel chodit do práce 🙂

 9. musim uplne suhlasit.
  Myslim, ze Kiyokaki bol priemerny motivacny recnik s absolutne priemernym platom. Jeho myslienky v knihe o Tatovi su tiez priemerne a prinosne maxinmalne niekomu, kto o financnej gramotnosti nikdy nepocul. Proste je to clovek, co
  krasne opisal kapitalizmus a vela ludi si myslelo, ze teraz z toho zbohatne, tak si tu knizku kupili.

 10. otazka je, kto zaplati 8000 Kc len aby si vypocul co, ze jeho bohaty tata investoval do aktiv a chudy tata nemal rad bohateho tatu…

 11. Kdyby myšlenky v knize Bohatý táta byly průměrné, jak Vy píšete, tak by se jimi řídila většina lidí (průměrný počet obyvatel), ne? A řídí??

  Pravda je, že Kiyosaki dokonale popsal, jak kapitalismus funguje. Není tolik důležité jaké informace máte, ale rozhoduje to, jak přemýšlíte.
  A co je nejdůležitější, tak principy, které učí na 100% fungují! Víc takových jako je Robert T. Kiyosaki!!!!!

 12. Robert K. je vskutku podnikatel, který změnil životy milionum lidí a debatovat o množství peněz, které vydělal je zcestné.
  Fakt, že aplikoval lekce úspěšných a finančně se osvobodil není třeba dokazovat, dále se mu podařilo spojit schopnost vydělávat peníze a učit lidi fin.nezávislosti do také míry, že se stal bohatý i po duchovní stránce.
  Velice rád si nechám poradit od kritiků, kteří nejspíše nedosáhli ani jedné úrovně bohatství……..,to by zřejmě nekopali kolem 🙂

 13. Jestli mi to máte věřit? To je mi celkem jedno 🙂 Ale pokud máte problém věřit tomu, že na internetu jsou bohatí lidé (zvláště na dreamlife.cz), tak to prozrazuje věci spíše o vás (např. že vy bohatý nejste a nevěříte, že někdy budete, nechápu tedy, co děláte na dreamlife).

  Firmy mám 3, dvě se zaměstnanci a jednu čistě internetovou (prodej a podpora software), nicméně nevidím důvod je tady uvádět, vy se pod své příspěvky tady rovněž nepodepisujete včetně rodného čísla a bydliště (což lze během pěti vteřin dohledat v obchodním rejstříku) a já to dělat rovněž nehodlám – rozhodně ne proto, že bych se za své názory styděl nebo jim nevěřil, ale proto, že jsem si vědom, že přestože jsou v praxi ověřené, stále jsou kontroverzní.

 14. Škola Byznysu ukazovala na velmi moderní způsob podnikání v síťovém marketingu. Jednou jsem byl na takovou přednášku pozván a od té doby se má finanční situace mnohonásobně zlepšila. Samozřejmně, že snadné to opravdu nebylo. Výsledek stojí za to!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here