Binární opce: Cesta k opravdové finanční svobodě?

0
2201

Jste jedním z těch, kteří hledají způsob, jak se stát finančně nezávislými a pokud možno tím nejjednodušším možným způsobem vůbec? Dnes si povíme o jedné z možností, jak tohoto cíle můžete dosáhnout. Říká vám něco název binární opce? Ne? Tak pozorně čtěte dál, protože právě tento finanční instrument je jednou z cest, pomocí které můžete vaši finanční svobodu získat.

Zeitung Financial Times / newspaper financial times

Myslíte si, že cena akcií Applu, anebo hodnota ropy půjde nahoru a chtěli byste na vaší předpovědi vydělat? Binární opce vám tuto možnost poskytnou, jednoduše určíte jakým směrem se cena akcií, komodit, indexů, anebo měnových párů posune a vyděláte fixní částku z obchodu! Pojďme se teď spolu podívat na jednoduchý příklad obchodu s binárními opcemi, abyste věděli, co vás před uzavřením každého obchodu čeká.

binarni opceV prvním kroku si zvolíte takzvané aktivum, například zlato, my jsme ale zvolili měnový pár EUR/USD. Pokud klikneme na tlačítko „Nahoru“, tak budeme předpokládat, že cena Eura půjde oproti ceně amerického dolaru nahoru. V případě opačném při zvolení možnosti „Dolů“ zase předpokládáme, že cena eura půjde dolů a cena dolaru nahoru. Jakmile se rozhodnete jakým směrem se cena posune, tak vyberete, kdy má obchod skončit a kdy má dojít k jeho zhodnocení (viz. 3 krok). Pak už jen zvolíte kolik chcete do toho obchodu investovat a počkáte, dokud neskončí.

Jak ale dokážu předpovědět, jakým směrem se cena binární opce posune?

Když jsme si ukazovali jednoduchý obchod s binárními opcemi, tak váš určitě napadla otázka „Jak ale poznám, jestli hodnota aktiva půjde nahoru, anebo dolů?“. Tak přesně k tomuto slouží strategie na binární opce, které nám s trochou znalostí umožní vytvářet solidní procento úspěšných obchodů a pomohou nám tak k dlouhodobému ziskovému obchodování. Existuje spousta strategií, které jsou určené pro zkušené obchodníky, stejně tak máme ale i obrovský počet těch, které jsou pro úplně začátečníky. Ty jsou jednoduché na pochopení a s trochou praxe si s nimi může i ne tolik zkušený obchodník přijít na velmi pěkné peníze.

Na kolik si mohu přijít obchodováním binárních opcí

Na tuto otázku lze velmi těžko odpovědět. V případě, že ale budete obchodovat pomocí ziskové strategie, tak můžete váš počáteční kapitál během několika týdnů, anebo měsíce zdvojnásobit, anebo i ztrojnásobit. Já osobně obchoduji většinou denně tak 1 hodinu a s mojí strategií, která je založena na velmi jednoduchých principech jsem si minulý měsíc přišel na čistý zisk 242,5 $ (při uzavření 143 obchodů). Pokud ale budete mít na obchodování více času, tak máte možnost si vydělat i mnohem více, limit zde žádný neexistuje.

Co potřebuji k ziskovému obchodování binárních opcí

Rozhodně potřebujete strategii, podle které se budete řídit a jednak také kvalitního brokera, kde budete moci vytvářet své obchody. Volba brokera je zcela na vás, doporučuji ale volit takového, který má dobrou reputaci mezi obchodníky a taky, který je licencovaný v Evropě a i na území ČR. V případě, že zvolíte licencovaného brokera, tak všechny vaše vklady budou pojištěny a to až do částky 20 000 eur ve 100% rozsahu. Většina Čechů a Slováků obchoduje u brokera TopOption, který plně podporuje češtinu a nabízí i jedny z nejvyšších výnosů z obchodů.

Vypadá to zajímavě, ale moc ještě binárním opcím nerozumím a nechci investovat hned své peníze

Upoutala vaši pozornost tato možnost výdělku a chtěli byste se o tomto druhu obchodování dozvědět více? Není problém navštivte stránky www.ibinarniopce.cz , kde vás se vším seznámíme a polopatě vám vysvětlíme, jak lze binární opce obchodovat. Na těchto stránkách naleznete kompletního průvodce binárními opcemi, ve kterém se i mimo jiné dozvíte, že obchodovat lze i na demo účtech na binární opce, abyste nemuseli hned na začátku vašeho obchodování riskovat vlastní peníze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here