Ráj na zemi: The Ritz-Carlton na Havaji

0
1543

Pohádkové letovisko The Ritz-Carlton leží na Havaji na ostrově Maui ve městě Lahaina. Tento 5hvězdičkový hotel prošel na začátku roku 2008 kompletní rekonstrukcí a stal se tak rájem na zemi. Pobyt na tomto místě se pro vás stane doslova “havajem”. Služby, které jsou zde nabízeny, neznají žádné hranice. Ani na chvíli nepomyslíte na domov – právě naopak, celý pobyt budete přemýšlet, jak by se to dalo udělat, abyste zde mohli zůstat na věky.

Resort nabízí nepřeberné množství služeb a bude si vás hýčkat po celou bodu pobytu. Vybírat můžete z komplexních lázeňských služeb, sportovní vyžití je zajištěno díky golfovým hřištím a tenisovým kurtům, a pak už přicházejí na řadu jen bazény a vířivky, kde můžete trávit celé hodiny. Ani děti zde nebudou ošizeny o pořádnou dávku zábavy. Dokonale si s nimi užijete u dětského bazénu nebo dokonce v dětském klubu. Samozřejmostí je restaurace a bar u bazénu. A pokud si snad vzpomenete na své zdravotní neduhy, můžete také využít centra zdraví.

Součástí hotelu je i soukromá pláž Kapalua Beach. Přímo v hotelu nebo v jeho těsné blízkosti najdete další možnosti vyžití. Nabídka je široká a zahrnuje například rybaření, vyjížďky na kajaku, výuku pilates, potápění, jízdy na koni, vyhlídkové lety, windsurfing a mnoho dalšího. Zkrátka na co jen si vzpomenete.

A kupodivu to není jen relax, kvůli kterému sem hosté váží dlouhé cesty. Pro obchodní příležitosti a hosty cestující za byznysem je připraveno obchodní centrum, technické vybavení a v případě potřeby je zde k dispozici auto s řidičem. Výjimkou není ani pořádání konferencí nebo jiných společenských akcí a banketů. Pro tyto příležitosti může hotel nabídnout konferenční místnosti nebo taneční sál.

V hotelu je dohromady 446 luxusních nekuřáckých pokojů s rozsáhlým vybavením. Standardem je tedy LCD televize, vysokorychlostní internet, vlastní trezor, lednička, koupelna se sprchovým koutem i vanou a další vymoženosti, které by kdokoliv mohl potřebovat. Až ulehnete do královské postele, budete příjemně překvapení exkluzivním ložním prádlem, na vyžádání dostanete i hypoalergenní.

Dovolená zde je skutečnou zárukou. Již v roce 2007 byl hotel The Ritz-Carlton Kapalua uveden mezi 500 nejlepšími hotely podle časopisu Travel & Leisure. Dále nese vlastní ohodnocení, které bylo uděleno z hlediska trvale udržitelného cestovního ruchu podle programu Hawaii Green Business Program.

The Ritz-Carlton Kapalua je jedním letovisek, kde prožijete snovou dovolenou. Každý náročný host si vybere, jak chce své dny prožít. Nezáleží, jestli jste aktivní, nebo jen hledáte klidné místečko pro odpočinek. Pro každého je tu připraveno to, na co si jen vzpomene.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here