Hotel Geejam: Zvuk Jamajky

0
1314

Před několika lety bylo v hotelu zřízeno nahrávací studio vybavené špičkovým zařízením. Nahrávali zde někteří ze světoznámých hudebníků a umělců, například Gwen Stefani z No Doubt, Gorillaz a Björk. Většina z těchto umělců už byla unavena z nahrávání ve studiích, jejichž místnosti byly šedivé, chladné a temné. V hotelu Geejam je vše světlé, svěží a jarně bujné. Celá atmosféra navozuje neodolatelnou nutkavou potřebu zpívat a tvořit.

Šest dvoulůžkových pokojů, tři luxusní chaty a jedna tříložnicová vila se pyšní nejrůznějšími hudebními rytmickými jmény. Jeden z pokojů se jmenuje „Bubny a basy“, jiný má název „Rocksteady“. Ve všech těchto pokojích si báječně odpočinete a naplníte si plíce opojným čistým vzduchem plným vůní Karibského moře. Máte k dispozici posilovnu, léčebné lázně, internet a mnoho dalších špičkových služeb.

Samotná Jamaica vám poskytne mnoho fantastických zážitků. Ponořeni do osvěžující blankytně modré vody bazénu hotelu Geejam, v ruce drink neuvěřitelných odstínů, můžete sledovat jednu z nejkrásnějších podívaných na světě. Rozžhavený sluneční kotouč za exploze barev zapadá do oceánu a na několik okamžiků rozzáří celý horizont.

Hotel Geejam se nachází v San San ve farnosti Portland na nedotčeném severovýchodním pobřeží Jamajky. Jen deset minut od hotelu je město Port Antonio kypící středoamerickým životem. Najdete tu jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Zároveň je to báječná neodolatelná brána k poznání autentické jamajské kultury.

Hotel Geejam s úspěchem kombinuje luxus, vřelost, módní trendy a design. Kouzelné místo ztracené mezi magickými stromy, kde si budete připadat jako na pustém ostrově. Zároveň budete zahaleni do měkoučké bavlnky maximálního pohodlí. Exkluzivní útočiště uhnízděné v srdci divočiny.

Legendární Grace Jones shrnul svůj nedávný pobyt v hotelu Geejam do návštěvnické knihy. Jednoduše napsal: “Přišel jsem. Viděl jsem. Podlehl jsem! ”

Ať už se jedná o dovolenou, nahrávání, zasedání, focení, svatbu, líbánky nebo jen letmý útěk ze všedních dnů, jste srdečně zváni k ochutnání této jedinečné zkušenosti.

Další informace najdete na webových stránkách hotelu www.geejamhotel.com. Tam si také můžete svůj pobyt rezervovat. Za jednu noc v hotelu Geejam zaplatíte částku mezi 8 a 40 tisíci korunami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here