Přijďte si otestovat své dětství na Festival Evolution

0
3746

Máte otázku, která vás trápí a na kterou byste rádi znali odpověď?  V tom případě zavítejte na Festival Evolution, který se bude konat o víkendu 22. – 23. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 

Festival svým zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj je vyhledávaným místem všech aktivních lidí, kterým není lhostejné prostředí, ve kterém žijí a zajímají se o hlubší smysl života. Je to také místo, kde výhodně nakoupíte bio produkty, kvalitní potraviny, ekologické potřeby do domácnosti nebo potřeby pro děti, ale především zde můžete po oba dva dny načerpat inspiraci. A to jak v oblasti zdraví, tak osobního rozvoje. Svým rozsahem patří Festival Evolution mezi největší evropské akce se zaměřením právě na osobní rozvoj.

Zastavte se v koučinkové zóně

Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? A hlavně pokud trpíte nízkým sebevědomím či se nemáte rádi, pojďte zjistit proč.

Aleš Kalina je autorem metody Emočních rovnic – teorie, která může změnit váš život v situacích, které by se podle vás měly vyvíjet jinak. Na festivalu si budete moci zdarma vyzkoušet jeho koučinkovou zónu. Otestovat si můžete oblast, která hraje v našem životě tu nejdůležitější roli, a to oblast našeho dětství.  Každý, kdo si test udělá má možnost si o svém výsledku testu zdarma promluvit s certifikovanými kouči Emočních rovnic, který s vámi celý test projde, osobně vyhodnotí a odpoví na veškeré otázky, které budete mít. Koučinkovou zónu najdete v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Jak přežít v práci

… a ještě přitom poznat sám sebe vám poradí Tomáš Zetek, který byl úspěšným manažerem se šťastnou rodinou a pevným zdravím, když ho náhle zasáhla zásadní životní krize – bez varování a nepřipraveného. Krizi překonal, s následky se vyrovnal a dnes pomáhá ostatním předejít chybám, které dělal on sám. V náročné profesi často čelíme strachu ze selhání, protože svou identitu a sebehodnotu spojujeme s tím, co děláme. Sebepoznání a hledání vlastní autenticity tak mnohdy začíná právě v práci. Je to právě firma, chrám moderní doby, ve které můžeme hledat odpovědi i na naše hlubší otázky.

Na festivalu vystoupí také fyzioterapeut Tomáš Rychnovský, který vás seznámí s praktickými tipy, jak najít rovnováhu a stabilitu mysli, jak zacházet i předcházet stresům a být v životní pohodě. Dále nebude chybět psychoterapeut a bývalý olympionik Milan Studnička nebo koučové Mark Dzirasa nebo Jan Mühlfeit a Kateřina Novotná. Ti na Festivalu Evolution představí svůj úspěšný projekt Odemykání dětského potenciálu.

Přijďte si nasadit brouka do hlavy! Více informací o festivalu najdete na webu www.evolution.cz .

  

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here