Portabello: Tady končí legrace, nová dimenze bydlení!

3
1563
Už v dobách pravěku jsme vyhledávali obydlí, abychom vůbec přežili před krutostí zimy. Vše začalo jeskyní. Podlaha z chladného kamene, oheň, primitivní nástěnné malby jako dekorace. Tehdy symbol luxusu a bezpečí. Ovšem do jakých rozměrů od té doby architekti rozšířili pojem luxus a útulnost, je k absolutní nevíře. Po překrásných rezidencích slavných (článek zde) vám představujeme Portabello – úžasně skloubenou přírodu s nejmodernější kulturou bydlení. Jsme z něj absolutně ochromení.
 Pokud by Portabello spatřil jeskynní muž, zástava srdce je jistá. Ovšem v případě Portabella máme strach i o váš srdeční rytmus, protože tato luxusní rezidence s ním pekelně zatřese! Překonává hranice výjimečnosti. Přepisuje ideál luxusního životního stylu. Stala se světovou mediální hvězdou. K tomu má úžasnou praktickou vlastnost. Dokáže vám, jak daleko jste schopni spustit spodní čelist. Můžeme potvrdit, že ani netušíte jak daleko to jde! Pojďme se pustit do virtuální procházky. Zapomeňte na okamžik na kriteria normality a skočte s námi za hranice šílenství.
 Je nesmírně těžké přeměnit dojmy z Portabella ve slova. Posuďte sami: 8 velebných ložnic, 10 těch nejluxusnějších koupelen, výhled na nekonečný Pacifik, vodní park na zadním „dvorku“, vodopády, 2 jaccuzi (jedna ve druhém patře s proskleným vypuklým dnem), vlastní kavárna, obchod se šperky, kinosál s továrnou na popcorn, dvě bowlingové dráhy s veškerým zázemím, ohromná garáž s auto-výtahem připravena pro váš vozový park a mnoho mnoho dalšího. A to přátelé ještě nepadla ani zmínka o běžných obytných místnostech domu. Portabello tedy není jen obřím ultra-luxusním sídlem, je také plnohodnotným zábavním centrem. Tak tedy vstoupíme a jdeme se bavit…
 Z každého na míru vyráběného kusu nábytku je cítit přepych a pohodlí, jako by je vyráběl sám velikán italského nábytku Natuzzi (tyto skvosty můžete prozkoumat zde). Dům je plný útulnosti, překypuje harmonií materiálů a osvětlení, nevšedností zvláštních tvarů a překvapujících zákoutí. Až vám prozradíme cenu, klidně si řekněte: „Hm, snobárna.“ Ale Portabello je luxus v nejčistším smyslu slova, požitek v každém ohledu. Vše má své opodstatnění a nic zbytečně nepřebývá. Ještě jste ani neprošli celý dům a z jeho charakteru víte, že u postele v ložnici bude tlačítko, kterým ve mžiku ovládnete celý dům. Pojďme zblízka prozkoumat to nejatraktivnější, co tato nevídaná rezidence na okraji Pacifiku nabízí.
Skrze prosklenou stěnu jste se ocitli mezi spletí bazénů, zeleně a poutavých skalek. Naskočíte do masivní roury tobogánu. V záři vnitřního osvětlení kloužete útrobami skály až vás ústí skluzavky vyplivne do něčeho tak půvabného, že se skutečně cítíte jako v panenské laguně, stovky kilometrů od veškeré civilizace. Takto by mohla začít prohlídka soukromého vodního parku. Je neuvěřitelný. K dokonalosti panenského resortu schází už jen exotické ptactvo. Možná budete i hodiny stát v úžasu a pozorovat kapky vody, jak přímo ze skalky sklouzávají k ústí tobogánu. To vše obklopené umělými zátokami tak líbivých tvarů, že jednoduše nemáte slov. Právě zakoušíte tropický ráj, který je naprosto privátní, objímán a chráněn celou rezidencí.
 Přátel si můžete pozvat opravdu mnoho, za velikost vodních ploch by byla vděčná kdejaká koupaliště. S velkou kapacitou přátel počítá samozřejmě celé sídlo. Pro vaši zábavu s nejbližšími je ve dne v noci k dispozici i bowlingová aréna. Je libo k turnaji kávičku nebo sladký zákusek? Není problém, stačí udělat pár kroků do soukromé kavárny. Jste vyřádění a dostali jste s přáteli chuť na příjemný film. Procházíte přes kasu, zadáváte stroji objednávku na svůj popcorn, usedáte patrně do nejpohodlnějších křesel, se kterými jste kdy měli tu čest a můžete se nechat strhnout atmosférou, jež vás obklopuje. Toto totiž není domácí kino. Toto je kino. A mohli bychom pokračovat a pokračovat, Portabello je nevyčerpatelné. Teď ovšem přichází klíčové rozuzlení…
 Kolikpak tento drobeček stojí? Dámy a pánové, jeho cena se vymrštila na neuvěřitelných 75 milionu dolarů, tedy přibližně 1,5 miliardy korun! Takto je ohodnocen pozemek o rozloze téměř 3000 m2 s touto ultramoderní mekkou přepychu, pohodlí a zábavy. O vymoženostech a přednostech Portabella se dá hovořit do vyčerpání sil i hlasivek. Naším cílem však bylo vás navnadit. Pro veškeré detailní informace navštivte www.portabello.com, kde naleznete mnoho fascinujících videí, podrobný popis všech místností, katalog a mnoho vzrušujícího. Pokud se z vašeho tepu ani poté na chvíli nestane rovná čára, blahopřejeme. My jsme zralí na defibrilátor.

3 KOMENTÁŘE

  1. Přijde mně hodně divný co lidi obdivují…luxus dnes je když vám někdo s něčím pomůže a neřekne si o peníze,luxus je když vás v nemocnici správně ošetří,luxus je mít super ženu….to co vy tady obdivujete je hmota,která člověku přináší jen smůlu-falešný kamarády a rozhodně né srdcem milující život.Je to umělej život

  2. Hezký večer pane Pavle, děkujeme za čtenářskou odezvu. Samozřejmě souhlasíme, že „věci“ a priority, o kterých ve svém komentáři píšete, jsou tím opravdu hodnotným „luxusem“ dnešní doby. Článek o Portabellu je vskutku o superluxusním, okázalém a mnoho lidí by jistě doplnilo „snobském“ sídle. Vylučuje se však milující srdce s obrovským majetkem? Seznamy dárců neziskových organizací, charit a dalších potvrzují, že nikoliv. Jistě, darovat peníze na charitu ještě nutně neznamená mít dobré srdce. Ale to bychom tu rozvinuli diskuzi na mnoho stránek. Domníváme se, že peníze nejsou pilířem úspěchu, ale rozhodně jsou jeho součástí, má-li být úspěch harmonický. Pokud jste z tohoto článku, kterého jsem autorem, získal dojem, že obdivujeme pouze materiální věci, pak prosím přijměte moji omluvu. Chtěl bych vás tímto požádat a odkázat na naše sekce OSOBNÍ ROZVOJ a SVĚT ÚSPĚŠNÝCH, které nás, věřím, dovedou ke shodě, že se jednalo pouze o ošklivé nedorozumění. Magazín Dreamlife je o lidských snech a vnitřním rozvoji. Obojí jde nepochybně ruku v ruce. Díky bohu jsme všichni lidé různí a motivují nás odlišné věci. Jednoho k růstu postrkuje luxusní sídlo, zatímco druhého inspiruje pomoc druhým. Pokud to znamená, že se v procesu dosahování stáváme lepším člověkem, se kterým je stále příjemnější trávit čas, jsou obě rozdílné motivace skvělé, co myslíte? Se srdečným pozdravem Michal Kreslík, redakce Dreamlife.

  3. Kdyz ma nekdo milujici zenu, slusne vychovane deti, venuje se praci, ktera prinasi lidem uzitek, dava i finance na charitu a zbyva mu nekolik miliard dolaru, proc by nemohl bydlet na urovni svych prijmu. Zrovna Portabello mi prijde jako mimoradne vkusne postavene sidlo (asi do projektu zadny snob moc nezasahoval). Jediny problem vnimam medialni znamost toho sidla – to muze byt pro nekoho vyhoda, pro nekoho naopak.
    Preju kazdemu ten luxus, ktery ho udela stastnym.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here