Navigátor FOKUS edice Dreamlife: Špičkový pomocník úspěšných

0
1424

Ptáte se, co je FOKUS? Je to prestižní nástroj pro rozvoj lidského potenciálu, jenž v sobě snoubí učení největších světových leaderů. Tak zní odborné pojetí, které však nyní nechme stranou… FOKUS má podobu diáře, avšak o obyčejný diář se skutečně nejedná. Mnohem blíže má přece k značkovému manažerskému organizéru jako ADK, Franklin Covey apod. Výhoda navigátoru je v jeho jednoduchosti a oproti manažerskému organizéru i v desetinné pořizovací ceně. FOKUS tedy vytvořil jistý předěl mezi klasickým diářem a diářem manažerským.

Ve spolupráci s vámi jsme vytvořili exkluzivní FOKUS edice Dreamlife.cz!

Tolik lidí touží a otevřeně hovoří o úspěchu. Tolik lidí ho hledá. Mnoho z nich se ho však nikdy nedočká! Proč? Postrádají totiž tu jednu součástku, která dělá divy: Zaměření. K dosažení úspěchu totiž nestačí jen úsilí! Jack Canfield říká: “Víte, proč lidé nedostávají to, po čem touží? Důvodem je špatné soustředění.” Když chceme získat vodu, nestačí začít kopat. A nestačí kopat chvíli tady a chvíli jinde. Musíme kopat na správném místě a musíme na tom jednom místě kopat dostatečně hluboko. Toužíte najít poklad? Zde je: “Největší hodnotou na světě je rozdíl mezi tím, čím jsme a tím, čím se stát můžeme.” řekl jednou Ben Herbster. A přesně to pro vás dělá FOKUS.

Myslíte si, že se vám splní váš životní cíl, pokud mu budete do nekonečna odpírat svou pozornost?

První impuls k vytvoření této mocné pomůcky přišel již před 7 lety. Tehdy byl spuštěn postupný vývoj tohoto nástoje a zároveň i tajemství těch nejúspěšnějších – správnému řízení toku jejich času. Síla FOKUSu, jehož název je spjat s anglickým významem slova soustředění, se projevuje v tom, že převádí veškeré důležité teorie do praxe. Povětšinou si ani nevšimnete, že v praxi používate jedny z nejmocnějších teorií úspěchu, jež byly kdy odhaleny…

Navigátor FOKUS vás udržuje každým dnem soustředěné na pro vás skutečně důležité věci.

Jak to probíhá, když si v knize přečtete nějakou poučku? Jedná se o moudrou poučku, jejíž význam nám po chvilce dá smysl. Za poučkou následuje dodatek: “Budete-li tuto poučku používat, změníte tím svůj život.” Jak ale začít? Čím ale začít? Kde ale začít? To jsou otázky plující v naší mysli. Otázky, kterých se s použitím tohoto organizéru bát vůbec nemusíte! Je navržen tak, abyste tyto otázky nebyli nuceni řešit. Není zapomenuto na nic podstatného. Vaše cíle, vaše vztahy, rozvoj vaší osobnosti, to vše máte na týdenní bázi pod svou plnou kontrolou.

Je to neobyčejný nástroj pro “hledače úspěchu”. V knihách úspěšných lidí najdete popis cesty. FOKUS je cesta, mapa i kompas. Knihy trénují náš mozek, naše myšlení. FOKUS vede k použití našeho mozku.  Na přednáškách se dozvíte, jakým způsobem toho docílili jiní. FOKUS vám pomůže, jak to můžete zvládnout vy. FOKUS je navigátor k úspěchu. Je to GPS života. Je to násobitel vaší síly, výkonnosti, vašich výsledků, schopností i vztahů a tím i vaší spokojenosti. FOKUS je klíčem k úspěchu, respektu, dobrému postavení a šťastnému životu. Dovolíte tedy této mocné pomůcce, aby se stala i vaším pomocníkem na cestě za úspěchem?

Pozor! Pokud si objednáte Navigátor FOKUS, automaticky tím získáváte zdarma vstupenku na seminář! Seminář se bude týkat správného používání tohoto mocného nástroje úspěšných.

FOKUS formátu A5 můžete objednávat přes portál Dreambay.cz za cenu 460,- Kč, nebo máte možnost zvolit větší variantu FOKUS formátu B4 za 520,- Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here